loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия
Блог

Вентиляція промислових приміщень

Сортування
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нами, наш спеціаліст відповість на ваші запитання
Замовити дзвінок
Вентиляція зварювального цеху
Виробництва
26 травня
9201
Вентиляція зварювального цеху
Вентиляція пекарні
Виробництва
30 травня
9029
Вентиляція пекарні
Вентиляція виробництва та виробничих цехів
Виробництва
22 травня
8395
Вентиляція виробництва та виробничих цехів
Вентиляція деревообробного цеху
Виробництва
3 червня
8388
Вентиляція деревообробного цеху
Вентиляція на харчовому виробництві
Виробництва
4 березня
7571
Вентиляція на харчовому виробництві

Вентиляція виробництва

Видалення зварювального аерозолю розрахунку за кількістю викидів Виробничі процеси практично у всіх галузях промисловості супроводжуються виділенням тепла, вологи та навіть викидом шкідливих речовин. Ця особливість відкладає певний відбиток вимоги, які пред'являються до облаштування виробничих будинків. Основні вимоги до облаштування таких будівель – це, перш за все, необхідність привести приміщення у відповідність до санітарних та протипожежних норм. У виробничих цехах облаштовують вентиляцію, електропроводку, обладнають робочі місця.

Вентиляція - невід'ємний елемент будь-якої будівлі, не кажучи вже про виробництво, де без неї не обійтися. Вона допомагає створювати комфортні умови праці без шкоди здоров'ю робочих. Для промислових цехів, де налагоджена роботизована конвеєрна лінія та мінімізована праця людини – вентиляція цеху її така актуальна, ніж у цеху, де застосуємо ручну працю. До такого виробництва можна віднести зварювальний цех із виготовлення різних металоконструкцій. Технологічний процес характеризується невеликим тепловиділенням до 23 Вт на одиницю площі приміщення і досить великими викидами, так званого, «». Склад його – це домішка парів із залізом, марганцем, нікелем, хромом, алюмінієм, міддю та газами оксиду азоту, вуглецю, озону та фтористого водню. Концентрація зварювальних газів у повітрі залежить від характеру виробничого процесу, але навіть при мінімально можливій концентрації таких шкідливих речовин, шкода для здоров'я оточуючих дуже велика.

Важливе рішення

При неправильно облаштованій вентиляції виробництва існує ризик розвитку профзахворювань. Професійні захворювання зварювальників – це хвороби органів дихання, наприклад, пневмоконіоз, та отруєння парами та газами. Головним завданням вентиляції на виробництві зварювальних конструкцій є видалення таких шкідливих речовин безпосередньо в місцях їх утворення, тобто в зоні дихання зварювальника. Дуже добрим рішенням є організація місцевої вентиляції робочої зони зварювальника. Її головна перевага полягає в тому, що вона видаляє лише забруднене повітря, тим самим перешкоджаючи змішуванню шкідливих викидів із усією повітряною масою будівлі. Також видалення лише частини маси повітря вимагає менших експлуатаційних витрат, ніж регулярне заміщення всього повітря в приміщенні.

Очевидно, що загальнообмінна вентиляція для виробництва не завжди є оптимальною за вартістю обладнання та експлуатаційними витратами, але може забезпечити непоганий результат при правильно підібраній потужності. Крім того, загальнообмінна вентиляція виробництва рекомендована СНиП 2.04.0591.

Зваживши всі переваги та недоліки організації місцевої та загальнообмінної вентиляції виробництва, багато хто приходить до рішення щодо встановлення загальної припливної системи з місцевою витяжкою з робочих зон. Саме комбінація цих систем дозволить досягти добрих результатів при утилізації всіх шкідливих речовин на виробництві.

Рубрики
Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги