loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия

Роторні рекуператори

Сортування
Фільтр
Ціна
-
Виробник
Акція
Знижка
Прана PRANA 250
Україна / Код: 4776
Прана PRANA 250
28 014 ₴
В корзину
Акція
Знижка
5 (2)
Прана PRANA 340S
Україна / Код: 4778
Прана PRANA 340S
41 802 ₴
В корзину
Прана PRANA - 340 A
Україна / Код: 4777
Прана PRANA - 340 A
Ціна за запитом
Замовити товар

Популярні моделі у цій категорії

Акція
Знижка
5 (2)
Прана PRANA 340S
Україна / Код: 4778
Прана PRANA 340S
41 802 ₴
В корзину

Відгуки: Роторні рекуператори

Антон
оцінив(ла) товар на
5
23 листопад, 2020
Промисловий рекуператор PRANA 340S Промисловий рекуператор PRANA 340S
Сотрудники компании помогли сделать систему вентиляции на нашей сборочной линии. В системе применялись данные рекуператоры отечественного производства. Теперь имеем в цеху свежий воздух круглый год.
Василий Петрович
оцінив(ла) товар на
5
9 липень, 2020
Промисловий рекуператор PRANA 340S Промисловий рекуператор PRANA 340S
Мощная установка для производства, хорошо смотрится в обширной системе вентиляции. Прикупил себе такие для производства. Советую делать монтаж сертифицированными специалистами.

Промислові рекуператори


Дуже важливо ще під час будівництва забезпечити будівлю якісною вентиляцією. Наявність свіжого повітря в приміщенні дуже важлива як для збереження самої конструкції, так і для здоров'я людини. Також важливо налагодити температуру в приміщенні, адже без цього неможливо досягти затишку та стабільної роботи. Якщо ви плануєте придбати промисловий бізнес, то вам обов'язково потрібно подбати про якісний мікроклімат у будівлі.

Найчастіше у промисловості для якісної вентиляції встановлюють припливно-витяжні установки з рекуператором тепла . Розрізняють пластинчастий рекуператор та роторний рекуператор. Щоб розібратися, який підходить саме вам, краще порадитись із фахівцями. Вони зможуть правильно розрахувати всі особливості вашого приміщення та підібрати вам вентиляційну установку та правильний промисловий рекуператор.

У чому полягає робота промислових рекуператорів?

Рекуперація – процес повернення частини енергії для її повторного використання під час нагрівання припливного повітря.

Рекуператор – пасивна система рекуперації тепла, у якій відбувається теплообмін між припливним та витяжним повітряними потоками.

kak_rabotaet_promyshlennyj_rekuperator

Усі процеси у промисловому рекуператорі досить прості. Як він працює? У корпус рекуператора вбудований теплообмінник та дві камери для повітря. По них проходить припливне повітря з вулиці та витяжної, що виводиться із приміщення. Завдяки наявності між ними тонкої металевої стінки, потоки, проходячи назустріч один одному, не змішуються між собою, і навіть не стикаються. У приміщення входить лише свіже та чисте повітря. Внаслідок того, що припливне та витяжне повітря мають різні температури, між ними відбувається обмін теплом та енергією. Таким чином, холодне повітря підігрівається, а тепле охолоджується, залежно від потреби. Утворений при цьому конденсат виводиться із пристрою.

Виходить, можна утилізувати до 80% тепла, що виходить із приміщення, та отримати чисте, свіже повітря з вулиці вже прогрітим – відповідно маємо підтримання постійної температури. Також це зберігає багато вашого бюджету, враховуючи те, що витрати на енергію та харчування системи дуже малі. Особливо це стає великим плюсом у холодну погоду, адже не потрібно витрачати додаткові ресурси на обігрів приміщення. Перевагою промислового рекуператора є відсутність зайвого шуму і пилу. Отже, ви не пошкодуєте про рішення купити роторний рекуператор або пластинчастий.

Розрізняють такі типи промислових рекуператорів

Роторний рекуператор – це система, у пристрої якої використовують ротор передачі тепла.plastinchatyj_rekuperator

Пластинчастий рекуператор (перехресно-точний) - система тонких металевих пластин, яка розбиває повітряні потоки.
Існує також рекуператор з проміжним теплоносієм – його відмінність у тому, що у пристрої міститься вода (або інший розчин), яка циркулює між теплообмінниками. Вони розташовані у витяжному та припливному каналах.

Камерний – використовується із застосуванням заслінки для поділу потоків.

Фреоновий промисловий рекуператор відрізняється тим, що його обладнано вбудованим тепловим насосом.

У сфері кліматичного обладнання – вентиляції та кондиціювання – промислові рекуператори вважаються найперспективнішими. Адже вони зберігають багато теплової енергії і використовують її для цілей енергозабезпечення будівель. Це дає можливість не використовувати дорогі ресурси для опалення, а також зберігає екосистему планети.

rotornyj_rekuperator

Купити роторний рекуператор , або пристрої інших різних типів, як пластинчастий рекуператор , можна на сайті інтернет-супермаркету Вентбазар або за телефоном (044) 50 000 53 . Наші кваліфіковані спеціалісти можуть надати безкоштовну консультацію з будь-якого питання. Додатково компанія пропонує послуги з проектування, монтажу, обслуговування обладнання та доставки товарів по всій Україні.

Фільтр
Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги