loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия
Наші послуги

Проектування інженерних систем

Зв'язатись з нами

Розробка проекту системи вентиляції та кондиціювання – це відправна точка при організації необхідного мікроклімату на об'єкті. Проектування інженерних систем – це і важливий етап у справі. Відповідно до розробленого проекту здійснюється підбір обладнання, монтажних елементів та пусконалагоджувальні роботи.

ЧОМУ ПОТРІБНО ПОЧИНАТИ З ПРОЕКТУ?

Проектування інженерних мереж вентиляції та кондиціювання починається з потреби Клієнта. Клієнт розуміє, що потрібні певні умови мікроклімату (на етапі будівництва об'єкта, реставрації або вже після введення об'єкта в експлуатацію), і ставить питання про те, як правильно поставити завдання. Саме на цьому етапі і потрібне втручання досвідченого проектувальника.

З ЧОГО ПОЧИНАЄТЬСЯ ПРОЕКТУВАННЯ?

Завдання проектувальника при проектуванні інженерних систем полягає в тому, щоб на першій зустрічі з Клієнтом, ставлячи правильні питання отримати необхідну інформацію про те, які функції повинна виконувати майбутня система вентиляції та кондиціонування, в яких режимах працювати і які умови клімату повинні створюватися в кожному приміщенні. . Свіже повітря для співробітників, повітрообмін у житлових приміщеннях, спеціальні параметри повітря для ресторанів, робота з повітрям на технологічних процесах тощо – це всі різні завдання, виконувати які буде система вентиляції та кондиціювання.

Як правило, проектування будь-яких інженерних мереж розробляється ще до початку будівництва.

Проектування інженерних комунікацій починається з обговорення із Замовником усіх деталей. Після цього проектувальники вивчають об'єкт, беруть до уваги всі нюанси будівництва, технологічні умови та роботу інших підрядників.Проектування систем вентиляції

- це стартовий етап реалізації вентиляції для вашого об'єкта. Повітрообмін повинен бути присутнім у житлових приміщеннях а й у комерційних.

Докладніше
Проектування систем кондиціювання

- дозволяє відобразити схему розподілу повітря всередині приміщень, розрахувати та підібрати потрібне обладнання. Типи кондиціювання поділяю на: побутове, напівпромислові та промислове.

Докладніше
Проектування Систем Опалення
- буває повітряною та водяною. Коректно підготовлений розрахунок системи, сприятиме комфортній температурі цілий рік. Застосовується всім типів приміщень.

Докладніше

КОНЦЕПЦІЯ ТА ТЕХНІЧНЕ РІШЕННЯ

На підставі складеного технічного завдання розробляється концепція проектування. Концепція є у першу чергу, зображене технологічне рішення, яке буде оптимальним для виконання поставленого завдання. Саме розробка технологічного рішення – і є однією з найцінніших якостей досвідченого інженера. На підставі правильно підібраної концепції і будуватиметься вся система вентиляції та кондиціонування об'єкта, тому економити на професіоналі замінюючи його новачком, точно не має сенсу.При наступній зустрічі із замовником проектувальник презентує концепцію та всі нюанси проектування інженерних комунікацій, детально пояснюючи переваги запропонованого рішення. Завдання проектувальника цьому етапі у тому, щоб дуже детально й у зрозумілій формі викласти представнику замовника суть ідеї те щоб той міг адекватно і з розумінням внести свої подальші побажання. Інженер повинен пояснити Клієнту ті моменти, які той не розуміє або робить щось через недостатні технічні знання. Інженер також повинен передбачити питання, які Клієнт повинен поставити під час зустрічі.

Замовник може внести свої пропозиції до концепції, погодитися з нею або повністю змінити його право. Після, вносяться зміни та пропонується оновлений варіант концепції проекту. Проектна організація може піти на різні зміни, але тільки на ті, за яких готовий проект буде робочим та виконуватиме всі умови замовника!

Після затвердження концепції, погодження термінів та інших моментів проектний відділ береться за розробку проекту.

Послуги
Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги