loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия

Реверсивні вентилятори

В категорії немає товарів

reversivnyj_ventiljator_kupit_cena Реверсивний вентилятор - це прилад, який дозволяє здійснювати і приплив, і витяжку повітря за допомогою лише одного вентилятора. Особлива конструкція двигуна забезпечує реверс напрямку обертання вентилятора для подачі свіжого чи виведення відпрацьованого повітря. Тому купити реверсивний вентилятор стане гарною ідеєю, якщо Вам потрібен один прилад для створення якісного повітрообміну.

Принцип роботи реверсивного вентилятора

Вентилятор реверсивного типу забезпечує здоровий мікроклімат в будинку шляхом регулярної циркуляції повітря. Він витягує за допомогою тиску забруднені повітряні маси назовні, а замість них заповнює приміщення свіжим повітрям з вулиці.

Принцип роботи ґрунтується на тому, що вентилятор перемикається то на приплив, то на витяжку, в залежності від Ваших налаштувань, що регулюються пультом керування. Крім цього, разом з задушливим і важким повітрям з приміщення виходить і вологість, і пил, якщо він перебуває в надмірній кількості. Це дозволить Вам встановити прилад у підвалах з великим скупченням вологості, а так само в будівлі із запиленим повітрям. Таке вентиляційне обладнання підійде і для приміщень, де можна палити, тому що інтенсивна робота на витяжку видаляє дим назовні. Пристрій відмінно налагодить мікроклімат в приміщеннях із специфічним для перебування людей середовищем. 

Конструкція вентилятора з функцією реверсу

Найчастіше, такий припливно-витяжний вентилятор має міцний корпус з підвищеним захистом, що дозволяє встановити його в різних робочих умовах. Але основною відмінністю реверсивного провітрювача є те, що його крильчатка оснащена симетричним профілем лопатей. Саме вони є гарантом стабільного здійснення процесів циркуляції мас повітря, особливо, коли крильчатка спрямовує потоки повітря в протилежних напрямках.

Також конструкція вентилятора часто передбачає вбудовані жалюзі, які автоматично закриваються при виключенні виробу і не пропускають ні комах, ні пил, ні інші зовнішні забруднювачі, і навіть шум з вулиці. Потужний вбудований двигун забезпечує якісну роботу на повітрообмін. Він гарантує значну продуктивність, тому Ви зможете встановити реверсивний вентилятор у випадку з вимогою до великих обсягів циркулюючого повітря. Зручним стане елемент світлової індикації, який сповіщає про роботу приладу і розміщується на корпусі кожної моделі.

 konstrukcija_reversivnogo_ventiljatora

Монтаж

Реверсивний вентилятор встановлюється легко і просто, тому не вимагає великих зусиль і засобів. Він може встановлюватися на стіні і на вікні, що робить прилад більш універсальним. За вимогами, монтаж повинен відбуватися так, щоб повітря виводилося відразу ж на вулицю. Це означає, що агрегати не приєднується до повітропроводу. Позитивною рисою є прихована установка, адже він не зможе погано вплинути на Ваш інтер'єр, а навіть навпаки - доповнить його своїм привабливим зовнішнім виглядом.

                                                                           Монтаж на стене                                       Установка в окне

montazh_reversivnogo_ventiljatoramontazh_reversivnogo_ventiljatora_v_okno

Якщо Ви хочете купити реверсивний вентилятор за доступною ціною і з доставкою, або ж отримати більше інформації, підібрати обладнання, поспілкуватися з фахівцями, Ви можете зателефонувати у Вентбазар за телефоном (044) 50 000 53, або замовити Зворотній дзвінок в шапці сайту. 

Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги