loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия

Решітки й дифузори

В категорії немає товарів

Такі елементи для систем вентиляції, як решітки, дифузори, анемостати та панелі – дуже важливі прилади в організації циркуляції повітря та кондиціювання. Всі вони відносяться до повітророзподільних пристроїв, які служать для рівномірного і плавного розподілу повітря по приміщенню. З їх допомогою можна налагодити цілу мережу по будівлі лише від декількох приладів вентиляції та кондиціонування, що призведе до економії. Вони також відповідають за Ваш комфорт і грамотність роботи повітрообміну.

vozduhoraspredelitelnye_ustrojstva_dlja_ventiljacii

reshetki_ventiljacionnye Вентиляційні ґрати є найбільш популярними з усього типу приладів. Вони виконують функцію подачі повітря від кондиціонера або вентилятора по повітроводах до приміщення, де рівномірно розподіляють свіже та прохолодне повітря. Виходячи з потреби роботи, решітки для вентиляції поділяються на два види: припливні та витяжні. Тобто витяжні грати забиратимуть повітря з приміщення і ведуть його до витяжної системи для видалення на вулицю. Вони виготовляються з різних за міцністю матеріалів, тому уважно вивчіть ваше середовище і від цього відштовхуйтеся при виборі. Якщо ми зачепили тему підбору, то можна сказати, що решітки вентиляційні повинні підбиратися виходячи з сили та спрямування повітряних потоків, шумових показників обладнання та розмірів вентиляційних шахт та іншого місця встановлення. Важливо також знати, що такі агрегати можна використовувати як захист від погодних умов, вітру, дощу та снігу, а також від комах та птахів. Вони можуть виконувати декоративну функцію.

Що стосується таких розподільних пристроїв, як дифузори та анемостати для вентиляції, вони також несуть користь. Вони підбираються для різних приміщень із різними потребами, тому можуть мати різне виконання. Наприклад, такі прилади можуть бути виготовлені з алюмінію, сталі, нержавіючої сталі, пластмаси або дерева. Агрегати з металу мають дуже міцний і стійкий при підвищеній температурі характер, а ось пластмасові не піддаються впливу вологості і мають стійкість від корозії. Пластмасові вироби можна відмінно скомпонувати з Вашим інтер'єром, тому що вони мають різний діапазон виконань за кольорами та декором.

diffuzory_dlja_ventiljacii Дифузори для вентиляції мають таку саму функцію розподілу та подачі повітря. Ось тільки є певна відмінність - повітря в них розширюється і сповільнюється більш плавної подачі. Виглядає дифузор як кругла, лінійна або квадратна рамка із вставленою із зазором по центру профільованої пластини. Вони можуть бути призначені для витяжки або здійснення припливу повітря, так само ними можна керувати, але не всіма моделями. Монтаж дифузора відбувається на стіні, на стелі або у підлоговому виконанні.

При бажанні підібрати відповідні повітророзподільні пристрої, відповідні за принципом роботи, функціоналу, виготовлення та дизайну, Ви можете зателефонувати на Вентбазар за телефоном (044) 50 000 53, або замовити Зворотній дзвінок у шапці.

Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги