loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия

Монтажні елементи

В категорії немає товарів

Монтажні елементи для систем вентиляції


Вентиляційні системи стандартно, крім основного обладнання, доповнюються вентиляційним приладдям , повітророзподільними пристроями та монтажними аксесуарами.


Крім вентиляційних, такі елементи застосовуються в комплексних кліматичних системах, що поєднують вентиляцію, кондиціювання та/або повітряне опалення .


Для влаштування витяжної вентсистеми в кухнях або санвузлах крім вентиляторів необхідно підібрати клапани, повітропроводи, грати та фланці, необхідні під монтаж потрібних компонентів у стіні або повітряному каналі.


Всі припливні пристрої , припливно-витяжні системи з рекуперацією тепла , рекуператори , витяжні системи та модульні повітрообробні агрегати для установки на місці доповнюються різноманітними монтажними елементами та аксесуарами.


Оскільки вентиляційні системи можуть монтуватися приховано і відкрито, відрізнятися за продуктивністю, конфігурацією повітроводів, підбираються різні пристрої розподілу повітряних мас та монтажні елементи.


Крім того, вентсистеми можуть виконувати функції димовидалення або захисту під час пожежі, працювати в агресивних середовищах, в умовах підвищеної вологості або високих температур. Відповідно, система розподілу повітря, повітропроводи, решітки, клапани, дифузори, анемостати та елементи кріплення повинні відповідати умовам експлуатації вентиляційного обладнання.


Від якісних допоміжних елементів та матеріалів, від професіоналізму виконання монтажу, залежить надійність з'єднань та, відповідно, ефективність та безшумність вентиляції.


Експерти з вентиляції інтернет-магазину Вентбазар допоможуть Вам у виборі повного комплекту монтажних елементів та повітророзподільних пристроїв.

 

Повітророзподільні пристрої


Такі вироби служать для рівномірного або спрямованого розподілу повітряних мас, що нагнітаються або видаляються вентиляторами або вентиляційними установками/агрегатами.


До номенклатури повітророзподільних пристроїв відносяться:

 • повітряні витяжні та регулюючі клапани;
 • припливні та витяжні дифузори настінного/стельового монтажу для відведення або розсіювання повітряних потоків;
 • припливно-витяжні анемостати для подачі або забору повітря окремі зони;
 • круглі, прямокутні або квадратні ґрати;
 • пленуми підлогові та стельові;
 • регулятори витрати повітря;
 • зовнішні захисні ковпаки.Повітряні клапани використовують для перекриття повітряного каналу, запобігання проникненню холодних мас у приміщення, корекції витрати повітря та інших цілей. Вони можуть мати привід, що управляє поворотом заслінки. Спеціальні виконання клапанів - димовидалення або з функцією вогнезатримання використовують у протипожежних вентиляційних системах.


За допомогою регуляторів досягається необхідна витрата повітря в діапазоні заданого перепаду тиску.


Дифузори випускаються круглої або квадратної форми, кріпляться в систему підвісних стель або повітряних каналах. Також бувають вихрові дифузори, струменеві та щілинні дифузори, що створюють потік у певній зоні приміщення.


Для забезпечення перетікання повітряних мас з окремих приміщень для встановлення у дверях випускаються прямокутні припливно-витяжні грати.


Ґрати різної форми робляться з міцного пластику та металу, з оцинкованої або з нержавіючої сталі. Вони можуть забезпечуватися фільтруючими елементами для утримання великих частинок пилу, шерсті та пуху.

montazhnye_jelementy_ventiljacii

Монтажні елементи та повітропроводи


Для з'єднання в єдину систему вентиляційного обладнання та розподільних пристроїв необхідні різноманітні елементи та приладдя: повітроводи, перехідники, вигини, повітряні канали та елементи кріплень.


Повітропроводи підбираються з урахуванням умов застосування, вимог до ізоляції, до товщини та міцності, за матеріалом та перетином. Для умов із підвищеними вимогами щодо вогнестійкості використовують ізольовані повітропроводи, що витримують високі температури.


Повітропроводи круглої форми, особливо спірально-навивні, найчастіше підходять для застосування в побутових та комерційних системах вентиляції. Більш продуктивні промислові системи часто виконують із каналів плоского прямокутного перерізу, що не займають багато місця по висоті. а також круглими ізольованими або неізольованими сталевими повітропроводами.


Конструкції повітроводів можуть бути пластиковими або металевими, з оцинкованої сталі, круглого або прямокутного перерізу, гнучкими, жорсткими та напівжорсткими. В особливих випадках потрібні повітропроводи, виконані з нержавіючої сталі, або з високою термостійкістю.Крім повітроводів для їх з'єднань потрібні різні монтажні елементи:

 • з'єднувачі, зі зворотним клапаном та без;
 • перехідники для каналів однакових та різних перерізів;
 • коліно 45 і 90 градусів,
 • трійники;
 • редуктори;
 • грати;
 • хомути, скоби, тримачі та інші кріпильні вироби.


В інтернет-магазині Вентбазар за вигідними цінами пропонуються різноманітні повітропроводи різного перерізу та фасонні вироби під повну комплектацію конкретного проекту.

Ізоляція та матеріали


Окрім монтажних комплектуючих та аксесуарів, Ventbazar пропонує широкий вибір високоякісних мідних труб із теплоізоляцією та без неї. Крім цього, ви можете вибрати необхідну якісну теплоізоляцію для повітроводів, труб та трубопроводів для систем кондиціювання та вентсистем.


У розділі монтажних елементів та аксесуарів можна вибрати мідні труби необхідного діаметру, з термоізоляцією та без, купити ефективну ізоляцію для повітроводів та трубопроводів певного перетину.

Проектна та монтажна групи Вентбазар мають величезний досвід реалізації проектів вентиляції, кондиціювання та опалення в житлових будинках, у комерційній та виробничій сфері.


Консультанти нашої компанії допоможуть правильно підібрати повну комплектацію кліматичного обладнання для вентиляції, кондиціювання або опалення в квартирі, офісі, супермаркеті або на підприємстві. Окрім цього, ми організуємо оперативну доставку обладнання та здійснюємо якісний професійний монтаж кліматичних систем. Для консультацій та з питань купівлі обладнання, доставки або монтажу зв'язуйтесь з нами за телефоном (044) 50 000 53 або замовляйте Зворотній дзвінок у шапці сайту.

Наші консультанти завжди готові надати професійну допомогу у підборі комплектації та організації доставки обладнання на об'єкт. Якщо потрібно купити вентиляційну трубу за вигідною ціною або якщо Вам потрібні будь-які монтажні елементи для систем вентиляції, дзвоніть (044) 50 000 53 або замовте Зворотній дзвінок.

Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги