loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Меню
Каталог
Зателефонувати 044 500-00-53
Наші послуги
Монтажні роботи

Монтаж побутового рекуператора

Зв'язатись з нами

Вартість установки рекуператора та бризера


Ефективна вентиляція приміщень залежить від якісно проведених монтажних робіт. Безпомилковий підбір та встановлення рекуператора - це тривалий експлуатаційний термін обладнання, свіже та очищене повітря протягом доби та всього терміну проживання у приміщенні.
Компанія Вентбазар має у своєму розпорядженні кілька монтажних бригад із величезним досвідом реалізації проектів вентиляції будь-якої складності. Сьогодні Вентбазар – це ліцензована організація, яка готова виконати монтаж будь-якої складності та зробити це на будь-якому етапі будівництва.
Всі наші спеціалісти з монтажу навчені особливостям та добре знають специфіку монтажу: припливних систем, побутових рекуператорів, бризерів, провітрювачів та іншого обладнання. Кожна монтажна бригада має професійне обладнання для досягнення кінцевого результату при монтажі.
При замовленні вами обладнання ми пропонуємо модель рекуператора або бризера (провітрювача).
Купуючи обладнання в нашому онлайн-магазині, клієнт отримує вигідні ціни та доставку по Києву та всій Україні.
У нашому інтернет-магазині представлені найвідоміші виробники: Прана, Tion, Mitsubishi Lossnay, Blauberg, Vaillant, Мaico.
Крім цього, ми завжди попередньо погоджуємо з клієнтом обсяг, час, терміни виконання монтажних робіт.
Ви зможете замовити встановлення рекуператора або бризера у нашої компанії, при цьому отримуючи кваліфіковану консультацію та подальші пояснення, як налаштувати та користуватися встановленою моделлю.

Інженери-фахівці з монтажу


Кожен спеціаліст нашої компанії пройшов курс підвищення кваліфікації, має досвід від 3-х років, і має всі необхідні знання для виконання монтажних робіт з вентиляції.
Компанія Вентбазар пишається досвідченими спеціалістами підрозділу сервісної служби. Тому додатково ви отримаєте відомості про необхідні надалі сервісні роботи, для проведення яких ви також зможете залучати наших сервісантів.

Унікальна торгова пропозиція при покупці рекупертора для квартири або бризера

Якщо ви купуєте рекуператор або бризер (провітрювач) у нашому магазині, ви автоматично отримуєте знижку на супутнє обладнання, яке допоможе з цими приладами створити повноцінний мікроклімат. Уточнюйте знижки наших менеджерів на наступне обладнання: спліт системи, витяжні вентилятори, очищувачі повітря.


Вигоди такого рішення:
1. Ви закриваєте всі питання щодо мікроклімату.
2. Економія вашого часу. Підбір всього обладнання відбувається за повного сприяння нашій компанії.
3. Знижка на обладнання та монтаж.
Послуги
Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги