loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия

Повітроводи

В категорії немає товарів

Повітропроводи для систем вентиляції та кондиціювання


Повітропровід – обов'язковий компонент систем опалення. кондиціювання та вентсистем. Також повітроводи незамінні для систем аспірації та димовидалення. Повітропроводи виконують функцію спрямування та розподілу повітряних потоків. Кліматичне обладнання не може існувати без систем повітроводів, що являють собою мережу труб з круглим або прямокутним перетином, через яку здійснюється циркуляція повітря та його розподіл за окремими зонами одного приміщення або в декількох приміщеннях.


Головне завдання встановленої мережі повітроводів - забезпечити подачу свіжого та відведення відпрацьованого повітря у вентильованому приміщенні.


Рух повітряних потоків по повітроводах відбувається або природним шляхом, завдяки перепаду тисків, або примусово – за допомогою вентиляторів кліматичного обладнання.

Класифікація повітроводів

За формою повітряного каналу повітропроводи поділяються на:
 • труби круглого перерізу;
 • прямокутного перерізу (або прямокутні повітропроводи)
 • еліптичної форми.

За способом виготовлення вони можуть бути:
 • гнучкими або напівгнучкими, круглого перерізу, гофровані, з дротяним армованим каркасом та навитою поверх каркасу металевою фольгою або плівкою з поліестеру;
 • круглими спірально-навивними або спірально-звареними, із сталевої оцинковки;
 • прямошовними - круглими або прямокутними перерізами (матеріал - сталь оцинкована або нержавіюча).

За використовуваними матеріалами:
 • з металу: нержавіюча сталь, оцинкована сталь, сталь з іншим покриттям, алюміній (сплав);
 • із пластику;
 • із металопластику.

За розмірами повітроводів

 • Круглі повітроводи випускаються в широкому діапазоні діаметрів (100...2000 мм), з різною товщиною стінки та довжиною повітроводу.
 • Повітропроводи прямокутної форми відрізняються висотою та шириною поперечного перерізу (100 - 3200 мм), товщиною матеріалу, мірною довжиною повітроводів та способами з'єднання окремих секцій.


За способом кріплення окремих повітроводів між собою:

 • фланцеве з'єднання;
 • зварне з'єднання;
 • рейкове з'єднання, та ін.


За типом монтажу:

 • прихований монтаж у системах підвісних стель,
 • підвісний підстельний,
 • приставний,
 • канальний - у вигляді каналів у будівельних конструкціях будівель.

За спеціальними особливостями:

 • із спеціальним захисним антикорозійним покриттям;
 • з шумопоглинаючим покриттям;
 • з теплоізоляційними властивостями;
 • у вогнезахисному виконанні;
 • стійкими до агресивних середовищ.Конструкція системи повітроводів


Розгалужена система повітроводів складається з прямих ділянок та фасонних елементів для спрямування та поділу потоків повітря в інші сторони та по різних зонах приміщень. Необхідні також елементи фіксації – хомути, затискачі та кріпильні вироби для кріплення вентиляційних пристроїв та секцій повітроводів.

До таких допоміжних елементів відносяться: відводи під 90⁰, 60⁰ та 45⁰, коліна, гнучкі вставки, клапани, ніпелі, переходи, муфти, пленуми, адаптери, хрестовини, куточки, трійники, заглушки, врізки тощо.


Всі ці елементи поєднують основні елементи вентиляційних систем та систем кондиціювання: вентустановки або окремі вентилятори, холодильні агрегати або центральні кондиціонери, а також фільтри, рекуператори, шумоглушники, нагрівачі, охолоджувачі та інші елементи.

Крім цього, застосовуються система кріплення повітроводів, а також елементи розподілу та розсіювання повітря: повітрозабірні грати, анемостати, дифузори та інші елементи.

Як підібрати повітропровід


Параметри повітроводів, форма перерізу та супутні комплектуючі вибираються згідно з проведеними проектними розрахунками, з урахуванням умов експлуатації та специфічних вимог до повітряного середовища. Крім цього повітропроводи розраховані на різні рівні тиску повітря: для систем високого, середнього та низького тиску.

У разі потреби компактної прихованої установки краще підходять плоскі прямокутні повітроводи, з малим габаритом по висоті, для систем невеликих комерційних об'єктів частіше застосовуються системи, що швидко монтуються, з більш легкими круглими повітроводами. Для умов з агресивними середовищами або транспортування нагрітих повітряних мас потрібні довговічні повітропроводи з нержавіючої сталі, для хімічних або фармацевтичних виробництв потрібні повітряні канали з стійкої хімічно пластмаси.


Сучасне виробництво повітроводів дозволяє здійснювати виробництво виробів для переміщення не лише повітря, а й інших речовин (рідин, сипких матеріалів тощо) з різними температурними параметрами.


Компанія Вентбазар виробляє на власних потужностях широкий асортимент повітроводів та фасонних виробів різних типів за доступною ціною . Придбати або замовити цю продукцію можна на сайті компанії або за телефоном (044) 50 000 53 . Також можна замовити послуги з проектування, монтажу та доставки обладнання по всій Україні.

Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги