loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия

Про нас

Група компаній «Вентбазар» - комплексне рішення щодо вентиляції, кондиціювання, опалення та осушення.

Вентбазар - експерти в галузі впровадження сучасного кліматичного обладнання та новітніх технологій контролю мікроклімату.

За 8 років роботи наша команда на базі власних потужностей та злагодженої роботи відділу продажів та проєктно-монтажного підрозділу накопичила знання та здобула величезний досвід, нам вдалося організувати повний цикл робіт у розділі вентиляція, кондиціювання, опалення, осушення:

 • проєктування систем ОВіК,
 • особиста дистрибуція товарів,
 • монтаж,
 • сервіс.

Наша головна мета – запропонувати 100% комплекс послуг.

Власними силами ми змогли охопити всі запити наших клієнтів у галузі ОВіК та осушення, не обмежуючись стандартними або типовими рішеннями.

Прагнення до абсолютно нового рівня якості та сервісу, дозволило зібрати під одним дахом команду однодумців – 15 висококваліфікованих допитливих умів, які прагнуть перемог над будь-якими складними завданнями.

Освоюючи нові технології та постійно підвищуючи свою кваліфікацію, наші майстри охоче діляться здобутими знаннями.

Опис проєктних рішень у розділі блогу, відеоогляди та детальні інформаційні пояснення у наших статтях – наша відкритість, яка гарантує обізнаність та комфорт кожного клієнта.

Чому ми?

Комплексність послуг. Ви не повинні витрачати свій час і вдаватися в деталі проєкту – ми візьмемо на себе всі турботи на будь-якому етапі реалізації.
Індивідуальний підхід. Повна концентрація на проєкті, занурення у завдання та побажання клієнта – наш рецепт ефективної співпраці. Ми виключили зі свого словника слово «поверхневість», замінивши поняттями «плідність» та «задоволений замовник».
Професійна команда. Над вашим завданням будуть працювати досвідчені менеджери та інженери, які регулярно проходять тренінги та переймають передовий досвід у реалізації проєктних рішень та підборі обладнання.
Власне виробництво. Супутня інженерія та комплектуючі для систем вентиляції власного виробництва дозволять дотримати ваші інтереси та вигоди.
Оптимізація роботи. 6 вузькоспеціалізованих відділів гарантують оперативність та якість реалізації вашого проєкту: технічний відділ з підбору обладнання, проєктна група, монтажні бригади, логістична група та мобільні сервісні бригади, відділ маркетингу.
Виконання взятих на себе зобов'язань. Ваш проєкт буде виконано вчасно, без відстрочок, непередбачених обставин та неврахованих складнощів.

Який асортимент товарів ми продаємо

Ми наповнили асортимент усім необхідним для забезпечення системи вентиляції, кондиціювання, опалення та осушення для приміщень будь-якого призначення.

У каталозі представлені:

  • Понад 70 брендів виробників;
  • Більш як 100 припливних установок з них 20 моделей – це побутові бризери;
  • Понад 40 побутових рекуператорів;
  • Понад 300 припливно-витяжних установок;
  • Більш як 5000 вентиляторів промислового та побутового типів;
  • Елементи для вентиляційних установок (нагрівачі, фільтри, охолоджувачі, рекуператори);
  • Системи автоматизації вентиляційних систем (щити автоматики, датчики, електроприводи, частотні перетворювачі, змішувальні вузли та ін.)
  • Понад 400 побутових кондиціонерів різних типів;
  • Системи кондиціювання для всіх об'єктів – мультизональні системи, фанкойли, мульти-спліт системи, чилери, руфтопи; компресорно-конденсаторні блоки, прецизійні кондиціонери, а також автоматика для систем кондиціювання;
  • Системи опалення – теплові завіси, теплові насоси, тепловентилятори, теплові гармати;
  • Побутові та промислові осушувачі повітря;
  • Генератори всіх видів.

  Знайти необхідне обладнання не складає ніяких труднощів. Для цього на сайті встановлений зручний рядок пошуку, а також фільтри для підбору потрібного товару.

  Наші навчальні матеріали

  Як показала практика, понад 90% клієнтів намагаються самостійно вникнути у тематику для того, щоб адекватно оцінити пропозиції підрядників, вибрати потрібне обладнання, проконтролювати процес будівництва системи вентиляції та кондиціювання у своїх приміщеннях.

  Враховуючи цей факт, було розроблено інформаційний розділ, який щодня поповнюється новими навчальними статтями та матеріалами. Розділ представлений зрозумілою структурою та сформований у логічному порядку. В інформаційному розділі кожен споживач з будь-яким рівнем знань у тематиці вентиляції та кондиціювання знайде для себе корисну та важливу інформацію.

  Рубрикатор статей побудований у продуманому порядку і дозволяє споживачеві отримати потрібну інформацію на будь-якому етапі.

  База знань Ventbazar Plus включає:

  • Загальні статті про вентиляцію, кондиціювання, опалення, осушення.
  • Інформацію про виробників обладнання.
  • Огляди обладнання, представленого в каталозі.
  • Принципи побудови системи вентиляції та кондиціювання у різних типах приміщень.
  • Приклади реалізації та ціни.
  • І багато іншого.

  На прикладі схожого об'єкта в рубриці «приклади реалізації та ціни» споживач самостійно зможе ознайомитися з відповідним обладнанням, зорієнтуватися за ціною та терміном виконання робіт.

  Крім того, менеджери “Вентбазар” технічно здатні проконсультувати Клієнта з питань, що його цікавлять у галузі вентиляції та кондиціювання.

  За нашою інформацією можна стежити також у соціальних мережах.

  Основний сайт компанії: https://ventbazar.ua/

  Структура компанії Вентбазар – плюс

  Відділ продажів. Консультація, допомога та підтримка всіх клієнтів.

  Відділ проєктних рішень. Цей відділ повністю відповідає за розробку та впровадження проєктних концепцій (у тому числі і техніко-економічні розрахунки), організацію та контроль усіх проєктних робіт. Тут же на базі відділу є власний проєктний відділ по системах ОВіК.

  Фінансовий відділ. Організація та ведення бухгалтерського та податкового обліку.

  Відділ автоматизації систем. Підбір та виробництво систем автоматизації, диспетчеризації, енергозбереження для систем ОВіК.

  Відділ логістики. Організація закупівель та постачання всіх товарів.

  Відділ маркетингу. Досягнення спільних цілей компанії, просування продуктів партнерів, контроль асортиментної політики та наявність актуальної інформації, підтримка продажів на всіх етапах.

  Сертифікати і ліцензії
  Дозвіл на роботи Будівельна ліцензія Офіційний дилер бренду Daikin Офіційні партнери бренду Solerpalau Офіційні партнери бренду Gree Офіційний представник Ventservice

  Наші клієнти і партнери

  Наші послуги
  Допомога
  Допомога
  Об'єкти
  Рубрики
  Послуги