loading
Працюємо під час воєнного стану Детальніше >>
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Меню
Каталог
Зателефонувати 044 500-00-53

Про нас

Група компаній «Ventbazar Plus» — великий постачальник та розробник вентиляційних систем в Україні

Ми організували повний цикл робіт у розділі вентиляція, кондиціювання, опалення: проектування, постачання, монтаж, автоматизація, обслуговування.

Наша головна мета – запропонувати 100% комплекс послуг

Власними силами ми змогли охопити всі запити наших клієнтів у галузі вентиляції, не обмежуючись стандартними або типовими рішеннями.

Прагнення до абсолютно нового рівня якості та сервісу, дозволило зібрати під одним дахом команду однодумців – 30 висококваліфікованих допитливих умів, які прагнуть перемог над будь-якими складними завданнями.

Освоюючи нові технології та постійно підвищуючи свою кваліфікацію, наші майстри охоче діляться здобутими знаннями. Опис проектних рішень, відеоогляди та детальні пояснення – наша відкритість гарантує обізнаність та комфорт кожного клієнта.

Чому ми?

Виконання взятих на себе зобов'язань. Ваш проект буде виконано вчасно, без відстрочок, непередбачених обставин та неврахованих складнощів.

Комплексність послуг. Ви не повинні витрачати свій час і вникати в деталі проекту – ми візьмемо на себе всі турботи на будь-якому етапі реалізації.

Індивідуальний підхід. Повна концентрація на проекті, занурення у завдання та побажання клієнта – наш рецепт ефективної співпраці.

Професійна команда. Над вашим завданням будуть працювати досвідчені інженери, які регулярно проходять тренінги і переймають передовий досвід реалізації проектів.

Великий асортимент обладнання. У каталозі «ВЕНТБАЗАР» представлено близько 70 світових брендів та понад 10 000 товарів. Тут ви, напевно, зможете вибрати потрібне кліматичне обладнання.

Власне виробництво. Супутня інженерія та комплектуючі для систем вентиляції власного виробництва дозволять дотримати ваші інтереси та вигоди.

Сертифікати і ліцензії
Дозвіл на роботи Будівельна ліцензія Офіційний дилер бренду Daikin Офіційні партнери бренду Solerpalau Офіційні партнери бренду Gree Офіційний представник Ventservice

Наші клієнти і партнери

Наші послуги
Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги