loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия
Блог
8 липня
1951
Ventbazar

Клімат квартир – небезпека здоров'ю?

Зміст
Клімат квартир – небезпека здоров'ю?
Поділитись
Facebook
Поділитись
Facebook

Клімат квартир – небезпека здоров'ю?

В одній популярній пісні співається про те, що на все життя людини впливає погода в будинку. Хоча в музичному творі йдеться про моральні аспекти, фізичний мікроклімат теж має величезний вплив на здоров'я всіх мешканців.


Коріння проблеми домашнього клімату сягає далекого минулого: у стародавні часи, коли в печерах палилися багаття, через недосконалу вентиляцію могло загинути ціле плем'я.


Сьогодні в судах щодня розглядаються позови, які спричинені проблемами з вентиляцією у житлових будинках. Світова статистика неприємно вражає – щоденна смертність через погане внутрішнє повітря становить приблизно 5 000 людей. Як же виборювати якість повітря?

Вентиляція – не варто заощаджувати

вентиляция На жаль, не всі організації, що займаються будівництвом житлових будинків, звертають увагу на такий фактор, як якість повітря. Швидше за все, це пов'язано з маркетингом. Тобто, за якість повітря кінцевий споживач не готовий доплачувати, тому зайві витрати на встановлення якісної системи вентиляції зводяться до мінімуму.


Інвестори не готові до того, щоб вартість будівлі зростала через встановлення вентиляції. У стандартному проекті закладено найчастіше природну вентиляцію, яка не працює недостатньо ефективно. Санітарно-гігієнічні служби також не готові до систематичної перевірки якості повітря у нових та старих будівлях. Вихід із такої ситуації один: мешканці квартири мають самостійно подбати про якість внутрішнього повітря.

Завдяки сучасним технологіям та широкому вибору кліматичного обладнання існує можливість покращити якість повітря практично у будь-якому приміщенні.



Поганий мікроклімат – хто винний?

вентиляция Багато хто цікавиться питанням, через що виникають проблеми з якістю повітря. Колись уважалося, що на якість повітря впливають люди. Фахівці минулого століття повідомляли, що випаровування людського тіла справи роблять повітря спертим, несвіжим і шкідливим для здоров'я. Норма повітрообміну розраховувалася, враховуючи лише кількість людей у приміщенні.

Сучасний підхід для оцінки якості повітря є більш широким та повним. На забруднення повітря впливають всі побутові предмети – починаючи від будівельних матеріалів, які використовувалися для ремонту приміщень, закінчуючи електричними приладами та килимами. Тому норма повітрообміну для однієї й тієї ж кількості людей може бути різною для різних приміщень. У жодному разі не можна ігнорувати джерела забруднень повітря – навіть після встановлення ефективної системи вентиляції необхідно стежити та утримувати в чистоті всі побутові предмети.

Повітря є безпечним для здоров'я людини, коли рівень концентрації у ньому шкідливих речовин не перевищує допустимих значень. Сьогодні у багатоповерхових будинках такі показники перебувають на межі. Саме тому люди все частіше страждають на різні захворювання без помітних на перший погляд причин.

Інші цікаві статті на цю тему:

Який тип вентиляції найкраще для квартири чи будинку? Поради щодо організації ефективної природної та примусової вентиляції.

Навіщо потрібна витяжка у квартирі чи приватному будинку? Переваги механічної вентиляції квартир.

Для людини життєво необхідно забезпечувати надходження свіжого повітря до будинків, де вона живе, працює або проводить вільний час. Скільки потрібно повітря людині залежно від типу приміщення - про це читайте далі.

За активної діяльності людей у приміщеннях склад повітря змінюється.

Чому ми?

9 років досвіду в сфері ОВіК

Працюємо на принципах «win-win»

Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект

З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий

Більш 400 реалізованих об'єктів

Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям

Сертифікати і ліцензії
Дозвіл на роботи Будівельна ліцензія Офіційний дилер бренду Daikin Офіційні партнери бренду Solerpalau Офіційні партнери бренду Gree Сертифікат ВентСервіс

Міста в яких ми працюємо

  1. Київ
  2. Вінниця
  3. Кіровоград
  4. Львів
  5. Харків
  6. Полтава
  7. Сумми
  8. Дніпропетровськ
  9. Івано-Франківськ
  10. Запоріжжя
  11. Миколаїв
  12. Одеса
  13. Чернігів
  14. Чернівці
  15. Житомир
  16. Тернопіль
  17. Луцьк
  18. Рівно
  19. Хмельницький
  20. Мукачево
  21. Ужгород
У вас залишились запитання?
Замовте безкоштовно: консультацію, проектне рішення, розрахунок вартості
Надіслати
Вам була корисна ця стаття?
Так
Ні
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нами, наш спеціаліст відповість на ваші запитання
Замовити дзвінок
Ми хочемо проконсультувати вас
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле

Підписатися на розсилку

Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги