Осушувачі для квартир та будинків
Сортування
Фільтр
Ціна
₴
-
₴
Виробник
Вологовидалення, л/добу
Осушувана площа , м2
Тип осушувача
Управління осушувачем
Додаткові можливості
Застосування
Діапазон температур,°C
Рівень шуму
Гарантія
Потрібна допомога з вибором?
Зв'яжіться з нами, наш спеціаліст відповість на ваші запитання
Замовити дзвінок
Побутові осушувачі повітря
Надлишок вологи у повітрі може негативно впливати на здоров'я людини та домашніх тварин, викликати дискомфорт, псувати вироби з дерева тощо. Виправити ситуацію може осушувач повітря - агрегат, призначений для видалення надлишків вологи з повітряних мас у квартирі чи приватному будинку.
Вибрати побутовий осушувач для квартири та приватного будинку
Правильно підібраний варіант ефективно осушуватиме повітря, регулюючи рівень вологості в кожному приміщенні. Тиха робота пристрою робить процес експлуатації осушувача максимально комфортним для всіх мешканців. При цьому моделі розрізняються за функціоналом, потужністю, принципом осушення повітря та іншими параметрами.
Побутовий осушувач повітря для квартири
У квартирах часто виникає необхідність осушення повітря, особливо якщо йдеться про ванні кімнати. Більшість моделей осушувачів мають нейтральний білий колір та презентабельний дизайн, завдяки чому гармонійно вписуються в інтер'єр.
Побутовий осушувач повітря для приватного будинку
Осушувачі повітря у приватних будинках можна застосовувати для швидкого виведення вологи у ванній кімнаті, бойлерній тощо. При цьому агрегати оптимальні для використання на горищах і в коморах, щоб запобігти:
- псування продуктів;
- корозію металу;
- набухання деревини і так далі.
Переваги використання осушувачів повітря
Якщо у приміщенні високий вміст вологи (від 60%), видаляючи надлишки, осушувачі повітря будуть:
- Перешкоджати утворенню цвілі та інших грибкових мікроорганізмів. Спори грибків небезпечні для людини, оскільки, проникаючи у легені, вони можуть спровокувати розвиток алергічних реакцій та стати причиною виникнення хвороб дихальних шляхів.
- Допомагати зменшити ризик зараження людей вірусами. Багато вірусів поширюються повітряно-краплинним шляхом. Тому зменшення кількості вологи в повітрі дозволяє знизити ризик зараження вірусами.
- Поліпшувати живлення клітин організму киснем. Кров насичується киснем гірше, якщо людина постійно вдихає вологе повітря. Важливо відзначити, що надмірно сухе повітря також перешкоджає засвоєнню кисню. Оптимальний рівень вологості – близько 50%.
Крім погіршення здоров'я мешканців, надто вологе повітря може:
- зіпсувати дерев'яні меблі;
- спричинити коротке замикання комп'ютерів, побутової техніки, електронних приладів;
- погіршити властивості клею, що спричиняє відшарування шпалер від стін і так далі.
Завдяки осушувачу повітря ці проблеми виключені, оскільки пристрій підтримує вологість на заданому рівні.
Типи та класифікація побутових осушувачів повітря
Існує кілька типів осушувачів. Наприклад, їх поділяють за принципом дії:
- Конденсаційні. Є найпоширенішим типом. Волога видаляється з повітря за допомогою охолодження, внаслідок якого накопичується у вигляді конденсату всередині пристрою. Згодом рідина потрапляє у спеціальний резервуар.
- Адсорбційні. Принцип їх роботи полягає у здатності сорбенту вбирати вологу безпосередньо з повітря. Такі пристрої можна застосовувати у ширшому діапазоні температур, ніж конденсаційні агрегати.
Крім цього побутові осушувачі повітря можуть бути:
- Мобільними. Більшість моделей цього типу можуть впоратися практично з будь-якими завданнями, якщо йдеться про побутове застосування. Завдяки невеликим габаритам, пристрої можна переміщати в межах приміщення або переносити до іншої кімнати.
- Стаціонарними. Як правило, продуктивніші агрегати, однак встановлюються в одному конкретному місці. Багато моделей є настінними і мають на увазі процедуру монтажу.
Поради експертів: як вибрати побутовий осушувач повітря
Щоб осушувач повітря ефективно виконував поставлені перед ним завдання під час вибору агрегату слід орієнтуватися на такі показники:
- Продуктивність. Мається на увазі певну кількість вологи, яку агрегат може видалити з повітря. Цей параметр підбирається залежно від площі приміщення. Рекомендується придбати пристрій із запасом потужності в 15-20%. Для вибору оптимальної продуктивності ви можете звернутися до фахівців Ventbazar.
- Витрата повітря у м³. Це значення має перевищувати обсяг повітря у приміщенні щонайменше в 2 рази. Тобто для кімнати об'ємом 85 м³, бажано вибирати осушувач з витратою повітря не менше 180-190 м³/год.
- Рівень шуму. Для житлових приміщень рекомендується підбирати пристрій з шумом не більше 46 дБ. Середнє значення шуму, при якому буде комфортно всім мешканцям у квартирі чи приватному будинку, – 35 дБ.
Оснащення осушувача також відіграє важливу роль. Мається на увазі наявність чи відсутність:
- фільтрів певного класу – G4, F7, HEPA;
- функції іонізації або ультрафіолетової обробки повітря;
- додаткового резервуару для збирання конденсату;
- гігростату;
- системи постійного відведення вологи (дренаж);
- світлодіодних індикаторів, тощо.
Як купити побутовий осушувач повітря
Компанія Ventbazar пропонує широкий асортимент продукції, тому ви можете легко підібрати та замовити осушувач повітря у нашому онлайн-магазині. Доставка можлива до будь-якого міста України, при цьому на товари поширюється гарантія.
За додатковою консультацією звертайтесь до наших спеціалістів.
Фільтр