З якого моменту треба думати про вентиляцію в приватному будинку – її переваги
Комфорт у приватному будинку залежить не тільки від архітектурних та дизайнерських рішень, а й від того, який мікроклімат у приміщеннях. Погодьтеся, повітря для багатьох людей – фактор непомітний, але він має величезний вплив на самопочуття та здоров'я мешканців будинку. Для того, щоб цей мікроклімат був хорошим та корисним, слід правильно підходити до розробки проекту систем вентиляції та підібрати оптимальні технічні рішення.
Вентиляція у приватному будинку – до початку будівництва
Кожен майбутній власник будинку повинен розуміти, що вентиляція в приватному будинку має бути спроектована ще до початку будівельних та ремонтних робіт . По-перше, це допоможе заощадити бюджет, по-друге, архітектори та дизайнери допоможуть приховати непотрібні елементи обладнання у приміщеннях.
До сучасного проекту вентиляції висувається низка серйозних вимог. Важливо, щоб вентиляція комфортно розподіляла повітря в приміщеннях, при цьому працювала без шуму, не впливала на висоту стель та інші дизайнерські концепції. Проект вентиляції приватного будинку повинен також враховувати технічні характеристики електромережі, архітектурні особливості та влаштування інших інженерних систем.
Важливим питанням є комфортна експлуатація цього обладнання у майбутньому та нескладне сервісне обслуговування. Варто зазначити, що проект вентиляції необхідно довіряти спеціалістам вузького профілю з відповідним досвідом роботи.
Що матиме власник, використовуючи сучасні технічні рішення щодо вентиляції:
Максимальний комфорт. Найкращими параметрами для перебування у житловому будинку є правильні співвідношення температурних показників, рівня вологості повітря та швидкості його пересування. Також сучасні вентиляційні системи передбачають очищення повітря для скорочення концентрації пилу та шкідливих мікроорганізмів у повітрі.
Захист обробки приміщень та рослин. Хороша вентиляція приватного будинку дбатиме не лише про самопочуття людей, а й зберігатиме оздоблювальні матеріали, предмети інтер'єру, сприятливо впливати на живі рослини.
Переміщення повітря. У процесі проектування систем вентиляції фахівці повинні зробити індивідуальний розрахунок повітрообміну та холодопродуктивності для будівлі.
Повітря має розподілятися у приміщенні з мінімальною швидкістю, щоб уникнути виникнення протягів.
Безшумність. Для того, щоб система вентиляції працювала не тільки ефективно, а й безшумно, слід вибирати спеціальні моделі для житлових будівель, а також вимірювати загальний рівень шуму як внутрішнього обладнання, так і зовнішніх блоків.
Гарантія якості. Підрядник, який бере на себе відповідальність за створення мікроклімату, має перевірити працездатність та ефективність встановленої системи. Якщо вентиляція забезпечує потрібні параметри та працює безшумно – проект можна вважати успішно реалізованим.
Інші цікаві статті зі схожою темою:
Житловий будинок (1100м2). Система вентиляції та кондиціювання
Проектування вентиляції та кондиціювання для приватного будинку
Монтаж вентиляції у котеджі
Чому ми?
9 років досвіду в сфері ОВіК
Працюємо на принципах «win-win»
Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект
З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий
Більш 400 реалізованих об'єктів
Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям
Міста в яких ми працюємо
- Київ
- Вінниця
- Кіровоград
- Львів
- Харків
- Полтава
- Сумми
- Дніпропетровськ
- Івано-Франківськ
- Запоріжжя
- Миколаїв
- Одеса
- Чернігів
- Чернівці
- Житомир
- Тернопіль
- Луцьк
- Рівно
- Хмельницький
- Мукачево
- Ужгород