loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия
Блог
15 грудня
1785
Ventbazar

Якість повітря у житлових будинках

Зміст
Якість повітря у житлових будинках
Поділитись
Facebook
Поділитись
Facebook

Якість повітря у житлових будинках

Міжнародні організації, які займаються питаннями вентиляції, тривалий час оминали питання вентиляції житлових будівель. Вважалося, що у житлових будинках цілком достатньо регулярно провітрювати приміщення за допомогою відкритих вікон та кватирок. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Вплинули на неї такі фактори, як паливно-енергетична криза, якість будівельних матеріалів та стурбованість людей питаннями захисту довкілля, а також впливом на здоров'я людини зовнішніх параметрів.

Навіщо окремо розглядати мікроклімат житлових будинків?

Микроклимат квартиры Оскільки комерційним і промисловим будинкам приділялося набагато більше уваги, чи не доцільно перенести існуючі норми, стандарти на житлові будинки? На жаль, зробити це неможливо. Справа в тому, що призначення цих будівель – абсолютно різне, тому і підходи до питань організації системи вентиляції мають бути зовсім іншими. Крім цього, в житловій будівлі багато людей проводять більше часу, ніж комерційні будівлі.

Також питання обслуговування систем вентиляції у комерційних та житлових будинках суттєво відрізняються. Крім цього, в житлових приміщеннях окремо розглядаються кухні та санвузли, для очищення яких недостатньо звичайного провітрювання, а потрібне встановлення вентилятора. Щоб витяжний струмінь був ефективним, необхідно правильно підібрати тип вентилятора.

До специфічних житлових приміщень відносяться ті, в яких встановлені печі, каміни, а також домашні пральні. В одних необхідно за допомогою системи вентиляції видаляти продукти згоряння, в інших – боротися із підвищеною вологістю повітря.

Встановлення вентиляторів у будинку

вентиляция

Оскільки кожна житлова будівля має індивідуальні параметри та вимоги, неможливо звести до одного стандарту необхідну кількість вентиляторів. Далеко не кожне приміщення потребує встановлення локальної витяжки. Головне завдання проектувальника сьогодні полягає в тому, щоб оцінити енергоспоживання та витрати, а замовник на підставі цих даних ухвалює остаточне рішення. Багато в чому ефективність систем вентиляції житлового будинку залежатиме від компетентності та сумлінності проектувальника.

Вибираючи вентилятор, варто звернути увагу на рівень шуму, який не повинен перевищувати 1,5 сон. Також продуктивність вентилятора може трохи відрізнятись від паспортних даних, тому в процесі роботи необхідно контролювати цей момент. Щодо якості повітря, то припливна система повинна забезпечувати очищення повітря на рівні 60%.

Незважаючи на те, що експерти міжнародних комітетів тільки-но почали уважно вивчати мікроклімат житлових будівель, це стало великим і важливим кроком для проектування систем вентиляції.

Будинки, побудовані з урахуванням нових удосконалених стандартів, є більш цінними для своїх власників та більш комфортними для своїх мешканців завдяки підвищенню якості внутрішнього повітря та усунення проблем, пов'язаних із вологістю.


Цікаві матеріали зі схожою темою:


Вентиляція у приватному будинку – актуальність питання

Актуальне питання: Скільки повітря потрібно людині?

Як підібрати вентиляцію в приватний будинок

Чому ми?

9 років досвіду в сфері ОВіК

Працюємо на принципах «win-win»

Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект

З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий

Більш 400 реалізованих об'єктів

Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям

Сертифікати і ліцензії
Дозвіл на роботи Будівельна ліцензія Офіційний дилер бренду Daikin Офіційні партнери бренду Solerpalau Офіційні партнери бренду Gree Сертифікат ВентСервіс

Міста в яких ми працюємо

  1. Київ
  2. Вінниця
  3. Кіровоград
  4. Львів
  5. Харків
  6. Полтава
  7. Сумми
  8. Дніпропетровськ
  9. Івано-Франківськ
  10. Запоріжжя
  11. Миколаїв
  12. Одеса
  13. Чернігів
  14. Чернівці
  15. Житомир
  16. Тернопіль
  17. Луцьк
  18. Рівно
  19. Хмельницький
  20. Мукачево
  21. Ужгород
У вас залишились запитання?
Замовте безкоштовно: консультацію, проектне рішення, розрахунок вартості
Надіслати
Вам була корисна ця стаття?
Так
Ні
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нами, наш спеціаліст відповість на ваші запитання
Замовити дзвінок
Ми хочемо проконсультувати вас
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле

Підписатися на розсилку

Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги