Осушувачі повітря
Сортування
Фільтр
Ціна
₴
-
₴
Виробник
Вологовидалення, л/добу
Осушувана площа , м2
Тип осушувача
Управління осушувачем
Додаткові можливості
Застосування
Витрата повітря, м3 / год
Діапазон температур,°C
Гарантія
Потрібна допомога з вибором?
Зв'яжіться з нами, наш спеціаліст відповість на ваші запитання
Замовити дзвінок
Осушувачі повітря
Основне призначення осушувача повітря – забирати з нього зайву вологу. Це дозволяє підтримувати комфортний для людини рівень вологості близько 50%.Осушувачі повітря для квартир та будинків
Пристрої для осушення повітря ефективно видаляють вологу з будь-яких приміщень у житловому будинку: ванної кімнати, спальні, дитячої кімнати, балкона, горища, комори і так далі. У зв'язку з цим вони дуже популярні у квартирах та будинках, де необхідно підтримувати певний рівень вологості.
Чому потрібен осушувач у квартиру
У приміщеннях з високою вологістю можуть виникнути різні проблеми:
- утворення та поширення грибкових мікроорганізмів;
- набухання деревини;
- корозія виробів із металу;
- коротке замикання електричних приладів та техніки через появу крапель вологи на роз'ємах та електросхемах.
Коли потрібен осушувач повітря до приватного будинку
Правильно вибраний осушувач повітря допоможе у таких ситуаціях, коли:
- на стінах, меблях та в інших місцях з'явилася цвіль;
- на вікнах та любих охолоджених поверхнях постійно присутня волога;
- у приміщенні відчувається специфічний, затхлий запах вогкості.
Також осушувачі допомагають видаляти зайву вологу, що виникає в будинку, у випадку, коли:
- є великий відкритий акваріум;
- часто готують;
- постійно сушать білизну;
- є багато рослин, які потрібно часто поливати.
Переваги осушувачів повітря
Осушувачі повітря мають такі плюси:
- мобільність багатьох моделей та відсутність обов'язкових монтажних робіт;
- простота експлуатації;
- можна підібрати пристрій із необхідною потужністю та іншими параметрами за доступною вартістю.
Принцип роботи осушувача повітря
Осушувачі повітря, залежно від типу, працюють таким чином:
- Під час асиміляції відбувається постійний повітрообмін, під час якого вологе повітря виводиться з приміщення, а зовні подається більш сухе.
- Конденсація має на увазі затримку вологи, що міститься в повітрі, на поверхнях випарників із низькою температурою. Потрапляючи на випарники, волога відводиться у спеціальний резервуар як конденсат.
- При адсорбції волога затримується у сорбентах, які згодом потрібно міняти на нові або просушувати. Практично у всіх сучасних осушувачах процес регенерації (просушки) сорбенту, наприклад, силікагелю, відбувається автоматично у спеціальній окремій секції агрегату.
Типи осушувачів повітря та їх застосування
За принципом дії всі агрегати поділяються на три групи:
- Конденсаційні. Найчастіше застосовуються у невеликих житлових приміщеннях, оскільки пристрої осушують повітря шляхом його охолодження. Якщо в приміщенні температура є досить низькою, конденсаційні осушувачі не зможуть правильно працювати через обмежений діапазон робочих температур.
- Адсорбційні. Зазвичай менш ефективні, ніж конденсаційні, але при цьому можуть застосовуватися в більш широкому діапазоні температур. Завдяки цьому такі агрегати часто застосовують у приміщеннях із низькою температурою, наприклад, у холодильних камерах, на льодових аренах тощо.
- Асиміляційні. Найчастіше застосовуються у виробництві, де необхідно осушувати значні обсяги повітряних мас. Цей тип агрегатів має особливості, наприклад, разом з видаленням вологи, пристрої виводять з приміщення тепло.
Поради експертів: як вибрати осушувач повітря
Щоб пристрій ефективно виконував поставлені завдання, потрібно правильно підійти до вибору моделі. Для цього потрібно враховувати такі параметри:
Площа. Для великих кімнат потрібен потужніший осушувач і навпаки. Помноживши довжину приміщення на ширину, ви дізнаєтеся площу в м², що допоможе вам вибрати пристрій потрібної потужності.
Споживання електричної енергії. Параметр відображає те, скільки електроенергії пристрій витрачає протягом години роботи.
Витрата повітря. Швидкість, з якою агрегат може обробити певний обсяг повітря. Якщо вибрати модель із недостатньою швидкістю обробки повітря, вона не справлятиметься з покладеними завданнями.
Рівень шуму. Залежно від потужності та габаритів пристрою, він може бути досить чутним. Для житлових приміщень середнього розміру рекомендується агрегат, що працює з рівнем шуму понад 46 дБ. Якщо осушувач повітря знаходиться в спальні, рівень шуму не повинен перевищувати 35 дБ.
Як і де купити осушувач повітря
Якщо ви бажаєте придбати якісні осушувачі повітря за демократичною вартістю, замовляйте обладнання у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо також безліч товарів не тільки для вентиляції, але також для кондиціювання та опалення приміщень.
Чому вигідно купити осушувач у нас
Ви можете замовити продукцію в онлайн- магазині Ventbazar з доставкою по Україні. При цьому наші фахівці нададуть вам необхідні безкоштовні консультації щодо налаштування та запуску обладнання. На товари поширюється гарантія, а протягом 14 днів з моменту покупки ви маєте можливість повернути товар або обміняти його на інший.
Ventbazar — експерти кліматичного обладнання в Україні
Компанія Ventbazar є великим сертифікованим постачальником та розробником вентиляційного обладнання в Україні. У наші завдання входять проектування, монтаж та пусконалагоджувальні роботи. Працюють власний сервісний центр та мобільні сервісні бригади для обслуговування обладнання.
За додатковою консультацією звертайтесь до менеджерів Ventbazar за контактними телефонами.
Фільтр