loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия

Сифони для кондиціонера

Сортування
Фільтр
Виробник
Hutterer&Lechner GmbH HL138
Код: 10511
Hutterer&Lechner GmbH HL138
1 399 ₴
В корзину
Сифон для кондиціонера Ventbazar.UA

Навіщо потрібний сифон для кондиціонера?

Під час роботи кондиціонера завжди утворюється конденсат. Він відводитиметься від самого кондиціонера за допомогою дренажу. Але найчастіше, виникає така ситуація, що при скиданні дренажу пробивається неприємний запах каналізації і води. При роботі внутрішній блок кондиціонера може всмоктувати цей запах, і він потрапить у приміщення.

Щоб уникнути такого неприємного явища, використовують сифон для кондиціонера. Також, сифон необхідний при монтажі кондиціонерів на будівлі, для яких виведення дренажу має бути обов'язково реалізовано в каналізацію.

Загальні принципи роботи сифону

Конденсат від роботи кондиціонера потрапляє у корпус пристосування. При накопиченні певної кількості рідини вода невеликим струменем зливається в каналізацію. При завершенні зливу спрацьовує спеціальний клапан, який повністю виключає неприємних запахів через пристрій кондиціонера в житлове приміщення.

Як уникнути попадання неприємних запахів у приміщення?

Разом із запахами, із каналізації можуть потрапляти й гази. Крім неприємного аромату, вони є токсичними і завдають шкоди для людини.
У конструкції будь-якого дренажу передбачений гідрозатвор для захисту від газу та запахів. Він зазвичай застосовується для сифонів, які мають велику висоту самого гідрозатвору.

У сифонів невеликих розмірів використовують спеціальний запірний пристрій. Воно спрацьовує при пересиханні водяного затвора.

Схема внутрішнього пристрою сифона для кондиціонера, який можна купити на Ventbazar.ua Монтаж та обслуговування

Пристрої монтують у стіну, на глибину не менше 60мм. Не слід забувати, що відстань від дренажного патрубка до сифона повинна становити не менше 200 мм.
У конструкції сифона зазвичай використовується так звана «касета». Вона знаходиться під декоративною кришкою. Цю касету потрібно періодично діставати та прочищати. У деяких випадках цей елемент потрібно замінити.

Сам картридж, що виймається, виконаний з прозорого пластику. Зроблено це у тому, щоб легко можна було визначити рівень забруднення.
Фільтр
Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги