Приточне встановлення: що потрібно враховувати при її виборі
Тільки люди, байдужі до свого здоров'я, не дбають сьогодні про якість мікроклімату та встановлення вентиляції. Популярність кліматичного обладнання зростає пропорційно до повсюдного застосування склопакетів, штучних та токсичних будматеріалів, забруднення атмосфери. Забезпечити будинок повітрообміном, використовуючи для цього припливну установку – це вже добрий початок.
Переваги припливної установки
{callback:1 } Щоб забезпечити постійне надходження свіжого повітря, необхідно скласти спеціальну кліматичну систему з декількох елементів, пов'язаних між собою. Ця система повинна складатися з вентилятора, фільтра, шумоглушника, калорифера та системи автоматизації.
При підборі всіх елементів навіть досвідчений фахівець витратить надто багато часу та зусиль. Більш раціональний варіант – замовити припливну установку , перевагою якої стане її повна готовність для встановлення у приміщенні.
Приточна установка – це повноцінна вентиляційна система в одній одиниці обладнання.
Для того, щоб запустити роботу вентиляції, достатньо підключити до джерела живлення та здійснити розведення повітроводів.
Основні переваги застосування припливної установки:
+ можна провітрювати приміщення за допомогою припливної установки, не беручи до уваги погоду за вікном;
+ можливість підігрівати повітря, що подається в холодну пору року;
+ простота експлуатації;
+ можливість вибору секцій охолодження та нагрівання;
+ можливість контролювати час і обсяг свіжого повітря, що подається.
Ще одним плюсом експлуатації припливних установок є низький рівень шуму робочих елементів. Для повної мінімізації шуму є можливість помістити припливну установку в окремому приміщенні.
Каталог Вентбазар Припливні установки>>
Як підібрати припливну установку?
Щоб правильно підібрати припливну установку , необхідно знати основні параметри будівлі. До них відносять:
- площа приміщень;
- висоту стелі;
- тип приміщення (житлове чи промислове).
За допомогою цих параметрів визначається потрібна продуктивність установки. Розглянемо це з прикладу.
Спочатку необхідно визначити кратність повітрообміну, тобто кількість циклів повної заміни повітря зовнішнім протягом години. Наприклад, кімната 25 кв. з висотою стелі 3 м містить повітря 75 м 3 . Відповідно одноразовий повітрообмін становить 75 м3 , дворазовий – 150 м3 . Житлові будівлі мають бути забезпечені одно- чи дворазовим повітрообміном, комерційні приміщення з великою кількістю людей – дво- або триразовим обміном повітря. Цей об'єм може коригуватися для того, щоб на кожного присутнього у приміщенні виділялося припливне повітря не менше 60 м 3 /годину.
Продуктивність припливної установки обчислюється множенням обсягу приміщень на необхідну кратність повітрообміну. Так, для кімнати 75 м 3 для забезпечення дворазового повітрообміну потрібна установка припливу з продуктивністю близько 150 м 3 /год. При покупці установки слід враховувати, що виробник вказує максимально можливу продуктивність і вибирати необхідно установку з продуктивністю на 30% вище за потрібну.
Схожі статті:
До складу припливно-витяжної установки входять вентилятори, фільтри, звукоізолюючі елементи та інша техніка, яка здатна забезпечити чистоту та високу якість повітря. Щоб забезпечити хороші показники необхідно правильно підібрати припливно-витяжну установку.
Якщо стоїте перед вибором квартири, то розповімо вам про переваги та недоліки квартири на різних поверхах, а також покажемо реалізовані проекти.
Як зробити проект з вентиляції та кондиціювання? Таке питання ставить собі будь-який відповідальний замовник, господар квартири, наважившись на реконструкцію чи модернізацію існуючої вентиляції.
Чому ми?
9 років досвіду в сфері ОВіК
Працюємо на принципах «win-win»
Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект
З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий
Більш 400 реалізованих об'єктів
Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям
Міста в яких ми працюємо
- Київ
- Вінниця
- Кіровоград
- Львів
- Харків
- Полтава
- Сумми
- Дніпропетровськ
- Івано-Франківськ
- Запоріжжя
- Миколаїв
- Одеса
- Чернігів
- Чернівці
- Житомир
- Тернопіль
- Луцьк
- Рівно
- Хмельницький
- Мукачево
- Ужгород