loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия
Блог
15 липня
4524
Ventbazar

Стандарти вентиляції та якості повітря в Європі та США

Зміст
Стандарти вентиляції та якості повітря в Європі та США
Поділитись
Facebook
Поділитись
Facebook

Стандарти вентиляції та якості повітря в Європі та США

Фахівці у різних країнах часто стикаються з проблемою уніфікації технічних стандартів у різних країнах. У нормативних документах часто зустрічаються не лише різні підходи та норми, а й суттєві протиріччя. Ця проблема стосується і різного підходу до вентиляції будівель та витрати повітря у європейських країнах та США.


Такі різні стандарти

качество воздуха Незважаючи на те, що в Європі та США над якістю внутрішнього повітря старанно працюють цілі групи фахівців, жодна з розроблених ним норм не є досконалою. EN 15251 – загальноприйнятий сьогодні стандарт у європейських країнах, у США аналогом є стандарт ASHRAE 62.1. Ці стандарти при визначенні кількості мінімального зовнішнього повітря враховують питання здоров'я та комфортного перебування в будівлі, а також враховують кількість людей та наявність внутрішніх джерел забруднення.

Незважаючи на схожість стандартів у загальних питаннях, за більш детального розгляду можна помітити різне ставлення до деталей.

Наприклад, якщо у системі вентиляції виявлено витоку повітря, то інтенсивність вентиляції необхідно збільшити. Цей момент не враховується європейцями, проте чітко сформульований в ASHRAE 62.1.

Ще однією важливою відмінністю у стандартах є очищення повітря. Хоча сьогодні все більше уваги приділяється системам очищення повітря, стандарт EN 15251 поки що її не враховує. Адже саме очищення повітря позитивно впливає на енергозбереження та зменшення витрати внутрішнього повітря. Очищувачі повітря трохи складно оцінювати, оскільки вони можуть чудово справлятися з органічним забрудненнями повітря, але побут безсилими в тих випадках, коли джерелом забруднення внутрішнього повітря виступає людина.

Актуальність питання

стандарты вентиляции Вітчизняні фахівці повинні оцінити важливість цієї теми.

По-перше, при детальному порівнянні різних стандартів чудово проглядається залежність енергозбереження та якості внутрішнього повітря.

По-друге, досить очевидна різниця щодо мінімальної кількості витрати повітря як адаптованих, і неадаптованих людей. Цей момент показує неможливість сліпого копіювання та застосування на вітчизняному ринку зарубіжних стандартів вентиляції та інших інженерних систем.

По-третє, навіть європейські норми потребують чіткішого визначення вимог до будівельних та оздоблювальних матеріалів, що ще важливіше в нашій країні за практичної відсутності контролю цих параметрів, які безпосередньо впливають на якість внутрішнього повітря.


На жаль, сьогодні актуальність питання витрати зовнішнього повітря в комерційних, промислових та житлових будинках у нашій країні не вивчається експертами на практичному рівні. Тому спеціалістам та проектувальникам доводиться працювати з адаптованими зарубіжними стандартами, розбіжності в яких залишаються та залишатимуться у майбутньому.

Чому ми?

9 років досвіду в сфері ОВіК

Працюємо на принципах «win-win»

Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект

З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий

Більш 400 реалізованих об'єктів

Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям

Сертифікати і ліцензії
Дозвіл на роботи Будівельна ліцензія Офіційний дилер бренду Daikin Офіційні партнери бренду Solerpalau Офіційні партнери бренду Gree Сертифікат ВентСервіс

Міста в яких ми працюємо

  1. Київ
  2. Вінниця
  3. Кіровоград
  4. Львів
  5. Харків
  6. Полтава
  7. Сумми
  8. Дніпропетровськ
  9. Івано-Франківськ
  10. Запоріжжя
  11. Миколаїв
  12. Одеса
  13. Чернігів
  14. Чернівці
  15. Житомир
  16. Тернопіль
  17. Луцьк
  18. Рівно
  19. Хмельницький
  20. Мукачево
  21. Ужгород
У вас залишились запитання?
Замовте безкоштовно: консультацію, проектне рішення, розрахунок вартості
Надіслати
Вам була корисна ця стаття?
Так
Ні
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нами, наш спеціаліст відповість на ваші запитання
Замовити дзвінок
Ми хочемо проконсультувати вас
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле

Підписатися на розсилку

Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги