Спочатку вентиляція, потім – дизайн
Багато власників приватних будинків, які вчасно не подбали про питання вентиляції, стикаються з проблемою неможливості встановлення системи вентиляції без порушення архітектурної концепції. Якщо ви тільки починаєте будівництво будинку, то слід бути послідовним - спочатку займатися всіма інженерними системами в будинку, а після цього створювати красивий інтер'єр.
Як уживатися із вентиляцією?
Якщо на початковому етапі вентиляцію в приватному будинку не передбачили, то, швидше за все, доведеться пожертвувати висотою стель у приміщеннях. Адже саме підвісні стелі часто використовуються для того, щоб приховати громіздке вентиляційне обладнання та не зіпсувати при цьому приміщення.
Трохи легше працювати в будинках із цокольними та мансардними приміщеннями, де можна розмістити основну частину вентиляційної системи. Після цього головне завдання перед виконавцем робіт – грамотно зробити розведення по всьому будинку, щоб не порушилися несучі конструкції будівлі. Навіть якщо архітектор закінчив усі роботи за вашим проектом, його потрібно залучити як експерта при встановленні системи вентиляції.
У кожному з цих випадків потрібно шукати лазівки, мінімізувати втрати.
Тому набагато краще згадувати про вентиляцію в приватному будинку на етапі розробки проектів . Тоді вентиляція повністю відповідатиме необхідним параметрам та забезпечуватиме стабільну якість повітря в будинку, а не буде адаптована під наявні фактори.
Дизайн сховає вентиляцію
Так, саме так. Після того, як розроблено проект вентиляції, дизайнер може зробити її абсолютно невидимою. Для цього можна використовувати підвісні стелі, ніші, різноманітні декоративні елементи. Також можна використовувати спеціальні конструкції з гіпсокартону, які здатні заховати будь-що. Досвідчені дизайнери таким маскуванням не захаращують простір, а навпаки – створюють цікаве індивідуальне рішення.
Створюючи спочатку проект вентиляції , а після цього – дизайн-проект будинку, можна бути впевненим, що прості геометричні форми вентиляційних ґрат будуть стилістично приховані в інтер'єрі, а повітропроводи не зіпсують привабливість приміщення.
Правильний підхід і послідовність замовника гарантує, що система вентиляції не перетвориться на інтер'єрний мозоль, і створюватиме виключно позитивний мікроклімат у будинку.
Цікаві теми у статтях:
Ароматизація для покращення мікроклімату
Як вписати вентиляцію та кондиціювання в дизайн квартири
Вентиляційна установка ClimaRad – нові рішення у сфері дизайну вентиляції
Чому ми?
9 років досвіду в сфері ОВіК
Працюємо на принципах «win-win»
Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект
З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий
Більш 400 реалізованих об'єктів
Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям
Міста в яких ми працюємо
- Київ
- Вінниця
- Кіровоград
- Львів
- Харків
- Полтава
- Сумми
- Дніпропетровськ
- Івано-Франківськ
- Запоріжжя
- Миколаїв
- Одеса
- Чернігів
- Чернівці
- Житомир
- Тернопіль
- Луцьк
- Рівно
- Хмельницький
- Мукачево
- Ужгород