Приточна вентиляція
Про те, для чого потрібна припливна система вентиляції, про її можливості та підбір, читайте у нашій статті.
Де й навіщо потрібна припливна система вентиляції
{callback:1} Часто можна почути, що припливна вентиляція приміщень – це лише сучасна тенденція, яка потребує матеріальних вкладень. Ми збрехаємо, якщо спробуємо переконати в тому, що ви не витратите жодної копійки. Також скажемо неправду, якщо озвучимо таке: "За якість життя не потрібно платити". На жаль, якість життя багато в чому залежить від повітря, яким ми дихаємо.
Сьогодні кожному під силу вибирати, яким повітрям дихати у своїй квартирі чи будинку, офісі чи бізнес-центрі.
Через герметичність сучасних склопакетів порушується природний повітрообмін. Це чревато надлишком вологи у приміщенні та її осіданням на всіляких поверхнях. Саме цим пояснюється попит, що постійно зростає, на припливну вентиляцію.
Можливості припливних вентиляційних систем
Основне завдання припливної вентиляції – забезпечення приміщення свіжим повітрям після його підготовки (очищення, зволоження, підігріву або охолодження). Система припливної вентиляції може бути організована в одному моноблоці або представляти набірну установку припливу.
Припливні установки складаються з таких основних елементів: вентилятори, повітряні клапани та заслінки, решітки та дифузори, фільтри, нагрівачі та інші додаткові пристрої. Дуже зручним та економним є використання калорифера (нагрівача) для підігріву припливного холодного повітря у зимовий період часу.
У житлових приміщеннях зазвичай використовують припливну вентиляцію у вигляді моноблока. Насамперед це пояснюється низьким рівнем шуму в порівнянні з набірною установкою, а також можливістю зручного розміщення системи в самому приміщенні або, наприклад, на балконі.
Продуктивність припливної системи вентиляції може бути різною залежно від розмірів та призначення приміщень. Для невеликих житлових приміщень достатньо встановити індивідуальне або місцеве припливне встановлення, а для великих будівель підійде центральна система припливної вентиляції.
Вибір припливної вентиляції
Зазвичай про вентиляцію приміщення варто подбати ще до стадії початку ремонтних робіт. Це дає гарантію розробки проекту та підбору припливного обладнання, яке ефективно працюватиме з першого дня експлуатації. До того ж обладнання припливної вентиляції можна буде заховати за підвісною стелею або стінами при внутрішній обробці квартири, будинку або офісної будівлі.
На відміну від природної вентиляції за допомогою відкривання вікон, при механічній можна вибрати припливну вентиляцію з підігрівом свіжого повітря. Таким чином, в холодну пору року в приміщення буде подаватися свіже повітря з вулиці, підігріте до кімнатної температури.
Моделі обладнання для припливної вентиляції
З прикладами реалізованих проектів з вентиляції різних площею квартир ви можете ознайомитись, прочитавши статтю ' Рішення з вентиляції та очищення повітря у квартирах від 35 м 2 до 80 м 2 '.
Для квартири площею до 60 м 2 підійде вентиляція припливу з продуктивністю до 350 м 3 /год.
Вентс ТІОН Блауберг
Для житлової площі 130 м2 необхідно збільшити продуктивність до 500 м3 /годину.
DAIKIN SYSTEMAIR MYCOND
Якщо йдеться про котедж або офісне приміщення , то продуктивність припливної установки повинна становити 700-1200 тис. м 3 /год.
MITSUBISHI ELECTRIC LOSSNAY SALDA
Висновки
Чи потрібна припливна вентиляція у квартирі, будинку чи офісі? Однозначна відповідь – так, і дуже. Оскільки від якості повітря, яким ми дихаємо, залежить наше самопочуття та працездатність. Завдяки такій вентиляції, в приміщення надходить чисте припливне повітря в достатній кількості для людей, що там знаходяться.
Для того, щоб припливне обладнання якісно та ефективно працювало, до його підбору слід відповідати відповідально. Якщо чогось не знаєте, завжди краще звернутися до спеціалістів. І знову нагадуємо: про вентиляцію краще подбати до початку оздоблювальних робіт у приміщенні.
Інші цікаві статті на цю тему:
Щоб забезпечити постійне надходження свіжого повітря, необхідно скласти спеціальну кліматичну систему з декількох елементів, пов'язаних між собою. Ця система повинна складатися з вентилятора, фільтра, шумоглушника, калорифера та системи автоматизації.
Головним завданням припливно-витяжної установки є очищення зовнішнього повітря, яке надходить у приміщення, а також у разі потреби зміна температури чи вологості цього повітря.
Як зробити проект з вентиляції та кондиціювання? Таке питання ставить собі будь-який відповідальний замовник, господар квартири, наважившись на реконструкцію чи модернізацію існуючої вентиляції.
Оскільки клімат у вашій квартирі - справа важлива, установку цього, досить дорогого обладнання, можна довірити тільки професіоналам.
Чому ми?
9 років досвіду в сфері ОВіК
Працюємо на принципах «win-win»
Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект
З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий
Більш 400 реалізованих об'єктів
Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям
Міста в яких ми працюємо
- Київ
- Вінниця
- Кіровоград
- Львів
- Харків
- Полтава
- Сумми
- Дніпропетровськ
- Івано-Франківськ
- Запоріжжя
- Миколаїв
- Одеса
- Чернігів
- Чернівці
- Житомир
- Тернопіль
- Луцьк
- Рівно
- Хмельницький
- Мукачево
- Ужгород