Брізери
Сортування
Фільтр
Ціна
₴
-
₴
Виробник
Країна виробник
Популярні моделі у цій категорії
Відгуки: Брізери
Що таке брізер і як він працює
Брізер - установка припливної вентиляції, яка примусово подає повітря в приміщення з вулиці, попередньо очищаючи і нагріваючи його до комфортної температури. За допомогою цього пристрою легко організувати надходження свіжого повітря без відкриття вікон. Устаткування виключає проникнення неприємних запахів і протягу.
Припливна вентиляція брізер
Перш ніж брізер купити в Україні, слід докладніше вивчити його технічні характеристики. Перше, що зацікавлює майбутніх користувачів - компактність агрегату. Незалежно від обраної моделі всі види такого устаткування мають моноблочну конструкцію, оскільки функціональні компоненти зібрані в одному корпусі. Тому немає необхідності в збиранні та складному монтажі.
Більшість агрегатів складаються з наступних елементів:
- зовнішній клапан;
- модуль фільтрації;
- відсік з вентиляторами;
- електронний контролер;
- нагрівач, датчики температури, газу, вологості - опціональні функції;
- пульт керування.
Зовнішній клапан є герметичним і служить для відмежування вуличного середовища від приміщення навіть в тих випадках, коли провітрювач не працює. Як тільки пристрій активується, клапан відкривається і надходить повітря.
Принцип роботи
Незалежно від того, який був обраний брізер, принцип роботи у більшості моделей однаковий:
- Повітря всмоктується у вхідний отвір і потрапляє в корпус пристрою. Тут він проходить через систему фільтрації за стандартною системою - спочатку здійснюється грубе очищення, потім видаляються найдрібніші мікрочастинки, в тому числі запахи і гази завдяки наявності вугільного фільтра.
- Далі повітря нагрівається за допомогою PTC-пристрою до температури, заданої користувачем.
- Після цього активується блок вентиляторів, які подають потрібну кількість повітря через випускну решітку. Вона являє собою рухливі жалюзі, за допомогою яких можна змінювати напрямок потоків повітря. Відбувається перемішування внутрішнього і очищеного повітря.
Фільтри
Припливна вентиляція брізер оснащується декількома картриджами з різними видами фільтрів, за рахунок чого забезпечується висока якість роботи. Повітря з вулиці проходить наступні етапи очищення:
- Префільтр - очищає повітря від великих часток.
- Фільтр G4 - призначений для уловлювання частинок більше 1 мкм.
- Фільтр Hepa - видаляє найдрібніші частинки до 0,3 мкм.
- Спеціальний вугільний фільтр - абсорбує запахи.
Контроллер
Щоб обладнання чітко виконувало задані функції, воно оснащується контролером, який отримує команди з пульта управління або клавіш на корпусі. Контролер подає сигнали на активацію або закриття зовнішнього клапана, активує вентилятор, нагрівач у зимовий період або в інших випадках на вимогу користувача.
Віддалене управління
Брізер - це сучасний багатофункційний пристрій, розрахований на користувача з будь-яким досвідом роботи з подібною технікою. Тому виробники постачають агрегати з wi-fi-модулем, що дозволяє організувати віддалене підключення до функціоналу і управління через смартфон. У моделях з датчиками є функція автоматичного вимкнення, коли мікроклімат в приміщенні досягає комфортних параметрів.
Продуктивність
Купити брізер можна з різною продуктивністю, що залежить від виробника і моделі. Щодо припливу повітря - пристрої видають від 20 м3 за годину, максимальна продуктивність може досягати 300 м3 за годину.
Як вибрати брізер для квартири
Експлуатація цього припливного обладнання в житлових приміщеннях дозволяє з легкістю організувати здоровий мікроклімат, що особливо актуально для жителів великих мегаполісів. Вважаючи за краще брізер купити, користувач з часом зауважує, що в кімнаті завжди свіже повітря, пилу і сторонніх запахів немає, а при необхідності очищені повітряні потоки частково опалюють приміщення, зберігаючи оптимальні показники вологості. Однак при виборі агрегату слід звернути увагу на його основні технічні характеристики:
- показник енергоспоживання;
- коефіцієнт корисної дії (ККД);
- рівень шуму;
- вага, розміри;
- кількість фільтрів і термін їх роботи;
- чи потрібні якісь додаткові функції.
Найчастіше брізер купити в Україні в квартиру воліють і тому, що при своїй багатофункціональності така система встановлюється протягом години, при цьому ніякого пилу і бруду під час монтажу не виникає.
Порівняння брізерів з іншими системами припливної вентиляції
З'ясовуючи, що таке брізер, багато хто знаходить загальні технічні подібності цих пристроїв з іншими видами кліматичного обладнання. Схожі агрегати, які приходять на думку - рекуператор і кондиціонер. Однак вони суттєво відрізняються від брізерів, розберемо це питання докладніше.
Рекуператор або брізер
Рекуператор можна вибрати, якщо:
- бюджет на обігрів обмежений або нагрівати повітря не потрібно;
- не потрібна максимальна фільтрація повітря;
- потрібні не тільки приплив, але і витяжка.
Брізер в Україні вибирають з наступних причин:
- Коли потрібно виключити провітрювання, тим самим позбутися від шуму з вулиці.
- Коли поруч знаходяться виробництва, дорога, ТЕЦ або інші джерела сильного забруднення і звичайне провітрювання не приносить користі. В такому випадку максимальна фільтрація стає гарантією здорового мікроклімату.
- Якщо необхідно створити комфортний клімат в приміщенні з підігрівом повітря.
Вирішити, що краще, брізер або рекуператор, можна за рахунок більш глибокого розбору технічних характеристик цих пристроїв за основними показниками.
- Продуктивність. Залежно від обраної моделі провітрювач здатний забезпечити продуктивність до 300 м3 за годину, тоді як у рекуператора цей показник не перевищує 120 м3 на годину.
- Фільтрація. Багатоступенева фільтрація повітря аж до видалення запахів - гарантія більшості брізерів, рекуператор має фільтр або від запахів, або від пилу.
- Нагрівання повітря. У рекуператора немає такої функції, в той час як функціонал брізера дозволяє включати цю опцію, сила нагріву залежить від обраної моделі.
- Шум з вулиці. Провітрювач монтується таким чином, щоб повністю виключити зовнішні шуми, робота самого агрегату не приносить дискомфорту, максимальний показник найбільш доступною моделі становить 47 дБ. Рекуператор також забезпечить захист від зовнішніх шумів, він може працювати тихіше найдоступніших брізерів, але при цьому потік повітря буде мінімальним.
Таким чином, придбати рекуператор або купити брізер в Україні - рішення індивідуальне і багато в чому залежить від бюджету, умов і цілей користувача.
Брізер або кондиціонер
Чи може звичний кондиціонер замінити провітрювач? Адже в багатьох сучасних моделях є функція нагріву і охолодження повітря. Однак, якщо розібратися в принципах роботи цих пристроїв, стануть зрозумілі відмінності, відзначимо основні:
- Кондиціонер працює тільки з тим повітрям, що знаходиться у приміщенні. Тоді як брізер всмоктує повітря ззовні і, очищаючи його, створює оптимальний мікроклімат.
- Якщо ви вибираєте брізер, вентиляція повітря здійснюється з багатоступеневим очищенням від пилу, пилку, шкідливих мікроорганізмів, запахів, диму. Фільтри, які входять в конструкцію пристрою, можуть впоратися з випарами смоли, сажею до 98%.
По суті це пристрої, розраховані на різний функціонал. Тому, якщо метою користувача є створення мікроклімату без очищення, при цьому обмежений бюджет, то підійде і кондиціонер.
Де купити брізер
Ви плануєте брізер купити в Києві? Вивчіть каталог нашого інтернет-магазину. Група компаній VentBazar пропонує високоякісне обладнання від кращих виробників. Завдяки комплексному та індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми готові проконсультувати з будь-якого технічного питання і підібрати оптимальний провітрювач для вашого приміщення. Звертаємо вашу увагу, якщо ви вибираєте брізер, ціна в Україні на дані пристрої варіюється і залежить від його параметрів:
- продуктивність;
- наявність додаткових опцій;
- бренд-виробник.
Ми забезпечимо оперативну доставку, тому можливо брізер купити з доставкою до Києва, Харкова чи в будь-яке інше місто в термін до 3 робочих днів. Для зв'язку з нашими менеджерами залиште заявку, і вони зателефонують вам протягом 15 хвилин.
Популярні моделі брізерів в Україні
У нашій компанії ви можете замовити брізер з Києва російського або європейського виробництва. Досить популярна модель Tion 3S Smart, яка має електричний нагрівач, здатна очищати до 140 м3 повітря в годину, комплектується пультом дистанційного керування та базовою станцією MagicAir. Це одна з найдорожчих, але функціональних установок.
Серед бюджетних провітрювачів можна відзначити Tion 02 Mac з продуктивністю 120 м3 на годину і базовою комплектацією з 2 фільтрів.
Чим особливий брізер: відгуки користувачів
Якщо ви думаєте, чи варто вибирати брізер, відгуки користувачів слід вивчити одночасно з усіма їхніми технічними можливостями. Більшість думок зводяться до переваг цих пристроїв:
- Підігрів повітря - функція особливо актуальна в зимовий період. Устаткування стане додатковим джерелом створення комфортного середовища.
- Якість фільтрації - найвища за рахунок наявності окремого блоку з декількома видами фільтруючих елементів для грубого і мікроочіищення.
- У приміщенні завжди свіже повітря - досить виставити потрібні параметри і автоматична система сама подбає про клімат.
- Швидкий монтаж - без пилу, бруду, установки довгого трубопроводу. Якщо монтаж зроблений правильно, функціональний блок не займає багато місця. Тому багато хто купує брізер для квартири.
Відгуки говорять про те, що дане обладнання незамінне в приміщеннях, де постійно перебувають алергіки, діти і люди похилого віку, чутливі до забруднень повітря. Однак ті, кого зацікавила вентиляція з брізером, також відзначають негативну сторону такого обладнання - це його висока вартість. Але, з огляду на користь для здоров'я і широкий функціонал, такі придбання швидко окупаються.
Фільтр