- Проєктування систем вентиляції
- Проєктування систем кондиціювання
- Проєктування систем опалення
- Пусконалагодження дизельного генератора
- Сервіс та обслуговування системи
- Монтаж кондиціонера
- Монтаж побутового рекуператора
- Фарбування за індивідуальним проектом
- Індивідуальний підбір із розробкою проекту
- Підбір кліматичної системи під будь-який об'єкт
Проєктування систем опалення будинку
Етап проектування системи опалення в житловому та промисловому будинку дозволяє прискорити та покращити монтаж, зробити його та витрати на придбання матеріалів більш оптимальними за вартістю, уникнути помилок та недоліків (або виправити існуючі). Саме від грамотного проектування (опалення, водопостачання, каналізації) залежатиме наступна якість результату робіт.
І головне – використані проектні рішення визначать ваші подальші витрати не лише на купівлю та встановлення, а й багаторічну експлуатацію системи. |
Розуміючи очевидну необхідність створення проекту для системи опалення, необхідно по черзі розібратися з низкою питань, і головне з них – вартість робіт та вибір компанії-виконавця.
Скільки коштує професійний проект системи опалення і як вибирати виконавця?
Незважаючи на те, що в кожному випадку вартість проекту буде індивідуальною, загалом ціна варіюється від 0,5 $ до 2 $ за м2.
Багато хто може запропонувати Вам запроектувати систему опалення, але перевагу варто віддати тільки тій компанії, яка :
• може продемонструвати портфоліо, в якому будуть великі проекти, що свідчать про те, що в штаті сильна команда, яка вміє вирішувати складні завдання;
• здатна запропонувати оптимальні ціни, оскільки завищена вартість проекту може бути ознакою непрофесійного підходу (не здатності правильно розрахувати час роботи, відсутність досвіду, не розуміння того, що взагалі потрібно робити);
•може прийняти вас в офісі, в принципі підтверджуючи своє існування.
Яким може бути ваше опалення: різновиди, переваги та недоліки
Перш ніж братися за організацію опалення, потрібно розуміти, які системи взагалі існують.
• Водяне опалення. У разі теплоносієм є вода. Вона нагрівається до певної температури, а потім подається до системи трубопроводів, забезпечуючи об'єкт теплом.
• Повітряне опалення. Система, яка передбачає примусовий обмін повітря у приміщенні. Теплоносій – повітря, що підігрівається електричним нагрівачем (ТЕНом) або водяним теплообмінником.
Однак, цілком очевидно, що система опалення може бути як центральною, так і суто індивідуального типу.
Центральне опалення
Передбачає наявність одного теплоджерела (ТЦП, ТЕЦ тощо). Організується система теплопроводів, якими тепло надходить у будівлі до опалювальних приладів (наприклад, радіаторів).
• Недоліки . Це насамперед неможливість отримати тепло до початку офіційного опалювального сезону, відсутність можливості регулювання температури опалення та досить висока вартість комунальних послуг.
• Переваги. Мабуть, єдина перевага – відсутність витрат на організацію такої системи, проте майбутні платежі за подачу опалення економічними назвати важко.
Індивідуальне опалення
• Переваги. Користувач отримує економічну систему опалення, якою можна користуватися тоді, коли це необхідно. Температуру нагрівання завжди можна регулювати, а витрата на опалення набагато менша, ніж при використанні центральної системи.
• Недоліки . Великі витрати на організацію системи опалення, але незабаром вкладені фінансові витрати окупляться з лишком.
Плануючи організацію системи опалення, важливо знати, що досвідчені фахівці складають проект тільки згідно з нормативними документами і компанія «Вентбазар» завжди дотримується цього правила.
Проектування опалення: основні етапи розробки та підготовки проекту:
На початковому етапі проводиться ескізна підготовка будівлі. Тут фахівці зіставляють наявні можливості з побажаннями клієнта: враховуються основні вимоги до майбутньої системи, вибирається обладнання, здійснюються пошуки найоптимальніших рішень тощо.
Відбувається підготовка техніко-економічного обґрунтування на підставі створеного ескізу.
Готовий пакет документів здається на держекспертизу. Можливо, піде деякий час на усунення помилок (якщо такі знайдуться), але зрештою виноситься позитивне рішення і майстри виходять на виконання наступного етапу.
Здійснюється підготовка робочої документації, яка дозволить розпочати будівельно-монтажні роботи. Сюди включені специфікації, детальні креслення тощо.
Після монтажу виконавча документація передається замовнику.
Проектування та техніко-економічне обґрунтування за потреби можуть виконуватися в один час.
Порядок проведення робіт з організації системи опалення
Основні етапи проведення робіт з підготовки та організації монтажу системи опалення у компанії «Вентбазар»:
•Зустріч із клієнтом: огляд об'єкта, обговорення побажань, термінів, вартісний розрахунок системи опалення тощо.
•Укладання та підписання договору.
•Розробка проектної документації для організації майбутньої системи.
•Виконання запланованих робіт відповідно до затвердженого Проекту та підписаного Договору про співпрацю.
ЩО В РЕЗУЛЬТАТІ ОТРИМАЄ КЛІЄНТ?
Про очевидні переваги проектування, які отримує замовник, ми вже сказали, настав час розібратися в тому, що ж буде у вас 'на руках'. На етапі розробки проекту з вентиляції клієнт отримує «Робочу документацію», а саме:
1. Великий лист (загальні дані та коротко викладений опис);
2. Плани приміщень (візуальне відображення вент каналів у AutoCAD) та технічні характеристики закладеного обладнання
3. Схеми проектованих систем (із зазначенням позначок прокладки);
4. Специфікацію закладеного обладнання та матеріалів