- Проєктування систем вентиляції
- Проєктування систем кондиціювання
- Проєктування систем опалення
- Пусконалагодження дизельного генератора
- Сервіс та обслуговування системи
- Монтаж кондиціонера
- Монтаж побутового рекуператора
- Фарбування за індивідуальним проектом
- Індивідуальний підбір із розробкою проекту
- Підбір кліматичної системи під будь-який об'єкт
Монтажні роботи
Монтаж системи вентиляції та кондиціювання – це комплекс робіт спрямований на будівництво мережі повітроводів, встановлення повітророзподільних та інших монтажних елементів, підключення мережі до повітрообробного обладнання згідно з розробленим проектом.
Важливо розуміти, що монтажні роботи проводяться відповідно до розробленого проекту системи. Досвідчені монтажники повинні не лише вміти читати проектну документацію, а й ухвалювати правильні рішення у процесі монтажу.
Команда монтажників, що працює на об'єкті, як правило, складається з виконроба та групи монтажних фахівців.
Планування монтажних робіт
Усі роботи планує виконроб. Його завдання визначити потрібну кількість монтажників та спрогнозувати терміни проведення робіт.
Монтаж вентиляції та кондиціювання проводиться виключно за заздалегідь розробленим проектом!
Проект вентиляції та кондиціювання передбачає:
- Схему та тип кріплень;
- Спосіб встановлення обладнання (горизонтальний, вертикальний, підвісний, підлоговий);
- Зони обслуговування. Передбачити доступ до сервісного обслуговування обладнання;
- Схема повітроводів, повітророзподільних пристроїв та інших монтажних елементів;
- Підведення електрика (для двигунів, нагрівачів/охолоджувачів, автоматика);
- Відведення дренажу охолоджувача;
- Відведення дренажу рекуператора;
- Фреонові магістралі (для фреонового охолоджувача).
Процес монтажу системи вентиляції та кондиціювання
У частих випадках обладнання доставляється Клієнту на замовлення. На це потрібен певний час (2-4 тижні на українське виробництво та 4-8 тижнів на імпортне). Менеджер організовує замовлення, виробництво та постачання обладнання на об'єкт.
Виконроб і замірник розраховують необхідну кількість повітроводів, грат, дифузорів, фасонних виробів та роблять замовлення на виробництві.
Як правило, на виробництво повітроводів потрібно 1-2 тижні.
Мережа повітроводів
Поки основне обладнання виробляється і доставляється на об'єкт, монтажники будують мережу повітроводів, розподільних пристроїв (решіток, дифузорів, анемостатів) та інших монтажних елементів.
Якщо обладнання є в наявності, то зручніше спочатку встановити обладнання в заздалегідь спланованому проектувальником місці і вже від установки вести мережу повітроводів.
Обв'язування
Мережа повітроводів у більшості випадків заводиться в технічне приміщення або до місця встановлення обладнання. І тільки після постачання агрегату та його установки на заплановане місце, монтажник робить необхідні виміри на обв'язку. Встановлене обладнання обв'язують та підключають до мережі змонтованих повітроводів.
Якщо повітропроводи фарбувалися, монтажники підфарбовують місця з'єднань та кріпильних матеріалів після збирання.
Пуско-налагоджувальні роботи
Після того, як монтажники виконали свою роботу, до справи підключаються фахівці з пусконалагоджувальних робіт. Їхнє основне завдання налаштувати, запустити та налагодити систему вентиляції так, щоб вона точно відповідала заданим проектним параметрам.
КВП - інженер з контрольно вимірювальних приладів і автоматизації підключає систему до автоматики, розставляє по мережі необхідні датчики, захисні термостати, приводу заслінок, при водяному нагрівачі підключає змішувальний вузол або триходовий кран і т.д.
Далі, у сервісному меню автоматики налаштовує всі необхідні режими роботи (зима/літо), температурні параметри тощо. Тестує всю систему, опрацьовує усі можливі аварії.
Фахівці з пусконалагоджувальних робіт налаштовують натиски на всіх ділянках мережі так, щоб вони повністю відповідали проектним даним.
Після проведених пусконалагоджувальних робіт система проходить тестування (робота на проектних параметрах). Період тестування зазвичай узгоджується із замовником, але, як правило, не перевищує 72 години.
Передача технічної документації
Після закінчення монтажних та пусконалагоджувальних робіт системи вентиляції та кондиціювання, замовнику передаються такі документи:
- Паспорти обладнання (інструкції з експлуатації, технічна документація);
- Паспорт вентиляційної системи (складається компанією, яка проводила монтаж та пусконалагоджувальні роботи);
- Акт випробування обладнання;
- Акт випробування системи на герметичність (якщо в системі використовуються водяні нагрівання, охолодження або фреонове охолодження);
- Акт введення в експлуатацію;
- Акт виконаних робіт;
- Гарантія обладнання;
- Копії сертифікатів відповідності та ліцензій.
ВАЖЛИВО розуміти, що для довгострокової та коректної роботи системи потрібне своєчасне сервісне обслуговування. Часто при підписанні договору на планове сервісне обслуговування монтажна компанія дає додаткову розширену гарантію на всю систему.
Монтажна команда Ventbazar
Наша монтажна команда складається з більш ніж 50 кваліфікованих монтажників та 3 професійних виконробів.
Проект Ventbazar входить до групи компаній "Амікс". Наша команда вже змонтувала інженерні мережі на сотні об'єктів! Нашими Клієнтами є як великі об'єкти (супермаркети, торгові центри, офісні та житлові будівлі, промисловість, заводи та фабрики, склади, автоцентри тощо), так і приватні будинки, квартири, басейни тощо.
Компанія володіє всіма необхідними ліцензіями та фахівцями, що дають право професійно проводити монтажні та пусконалагоджувальні роботи.
Замовляючи обладнання на Ventbazar знайте, що швидше за все ми вже не раз монтували його і знаємо всі тонкощі та нюанси конструкції агрегату.
Консультування та допомога
Абсолютно з будь-яких питань та консультацій щодо монтажу та пусконалагоджувальних робіт системи вентиляції та кондиціонування, Ви можете сміливо дзвонити за телефоном (044) 50 000 53 або скористатися формою зворотного зв'язку на сторінці контактів .
Менеджер поставить Вам усі необхідні питання, підбере для Вас спеціаліста, який зв'яжеться з Вами, проконсультує та при необхідності виїде на об'єкт.
Не соромтеся ставити запитання. Чим більше запитань – тим більше відповідей:)