Підлого-стельові
Сортування
Фільтр
Ціна
₴
-
₴
Виробник
Потрібна допомога з вибором?
Зв'яжіться з нами, наш спеціаліст відповість на ваші запитання
Замовити дзвінок
Підлогово-стельові кондиціонери найчастіше встановлюються в приміщеннях, де з якоїсь причини (конструктивної, дизайнерської) немає можливості монтувати настінний кондиціонер. Даний вид спліт-системи вважається один з найуніверсальніших, адже можливостей для установки кілька - на стелі або безпосередньо на стіні, близько від підлоги. Найчастіше підлогово-стельовий кондиціонер використовують у магазинах, офісах, ресторанах та інших подібних об'єктах з великою кількістю людей.
Переваги та особливості підлогово-стельового кондиціонера
- Висока продуктивність та енергоефективність.
- Універсальність. Конструкція кондиціонера дозволяє монтувати його на стелю, на стіну або на підлозі. До того ж вони досить компактні і не порушать інтер'єр приміщення.
- Рівномірний розподіл повітряних потоків, які спрямовані вздовж стіни або стелі, запобігають виникненню протягів, які можуть негативно позначитися на здоров'ї людей.
- Низький рівень шуму, що видається в процесі роботи.
- Деякі моделі здатні працювати як на охолодження повітря, так і на обігрів, у деяких випадках і вентиляцію повітря в приміщенні.
Варіанти монтажу підлогово-стельового кондиціонера
Як правильно підібрати підлогово-стельову спліт-систему
Розрахунок і вибір підлогово-стельового кондиціонера варто довіряти професіоналам, у такому разі ви отримаєте оптимально потрібний агрегат для Вашого приміщення. Основні технічні показники на яких ґрунтуються фахівці при підборі кліматичного обладнання:
- Потужність системи - залежить від площі кондиціонованого приміщення та його конструктивних особливостей.
- Наявність додаткових функцій. Сучасні кондиціонери здатні не лише охолоджувати, а й нагрівати повітря. Так само важливо, щоб обраний агрегат мав систему фільтрів для очищення повітря. Крім цих можливостей є моделі кондиціонерів з опцією осушення або зволоження повітряних потоків для створення здорового і комфортного мікроклімату в приміщенні.
Тип керування. Бувають два види – механічне управління, або через використання дистанційного пульта.
Фільтр