Нагрівачі для систем вентиляції
Найчастіше припливне повітря трохи прохолодніше, ніж повітря у приміщенні. Тому системи вентиляції часто доповнюються повітронагрівачами , які відповідають за підігрів припливного повітря. Підігрів повітря відбувається ще до попадання його до будинки. Найпопулярнішими видами повітронагрівачів є водні та електричні установки. Нагрівачі для систем вентиляції використовуються як у житлових, так і промислових будівлях. Виробники пропонують сьогодні дуже великий вибір калориферів різної вартості, так що будь-хто зможе вибрати повітронагрівач, ціна якого буде прийнятною.
Повітронагрівач електричний
Електричний калорифер (повітрянагрівач) є системою ниток з металу або дротяної спіралі, яка здатна створювати певний опір, внаслідок виникнення якого енергія перетворюється на тепло. Для того, щоб забезпечити кілька рівнів нагріву, в обладнанні з'єднані кілька елементів (зазвичай від 2 до 8).
Основними перевагами повітронагрівача електричного є просте визначення потужності та доступна ціна за встановлення обладнання. До недоліків можна віднести обов'язкове встановлення захисту від перегріву, а також витрати на електроенергію, які набагато вищі порівняно з витратами для нагрівання води. Установка електричного повітронагрівача виправдана для невеликих систем припливу.
Повітронагрівач водяний
Найчастіше в системах вентиляції використовуються водяні повітронагрівачі. У таких установках передбачено перпендикулярне рух рідини, причому у зворотний бік повітряного потоку.
Якщо температура зовнішнього повітря у певній місцевості часто опускається нижче 0 градусів, варто подбати про постачання системи захисту від замерзання. Як відомо, замерзла вода розширюється в обсязі, а це може призвести до розриву труб. Якщо виникає загроза замерзання рідини, автоматично припиниться приплив зовнішнього повітря і збільшиться швидкість руху рідини в калорифері. Також у калорифері замість води може бути використаний незамерзаючий розчин етиленгліколю.
Очищення повітря
Слід зазначити, що калорифер повинен надходити відносно чисте повітря. Запиленість повітря не повинна перевищувати 0,5 мг/м3. Якщо зовнішнє повітря містить надлишок пилу та інших мікрочастинок, рекомендується встановити спеціальний фільтр для системи вентиляції . Він не тільки забезпечить безперебійну роботу калорифера, але й створить комфортніший мікроклімат у приміщенні.
Чому ми?
9 років досвіду в сфері ОВіК
Працюємо на принципах «win-win»
Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект
З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий
Більш 400 реалізованих об'єктів
Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям
Міста в яких ми працюємо
- Київ
- Вінниця
- Кіровоград
- Львів
- Харків
- Полтава
- Сумми
- Дніпропетровськ
- Івано-Франківськ
- Запоріжжя
- Миколаїв
- Одеса
- Чернігів
- Чернівці
- Житомир
- Тернопіль
- Луцьк
- Рівно
- Хмельницький
- Мукачево
- Ужгород