loading
Каталог
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Служба підтримки
097 100-05-33
044 500-00-53
В будні з 09:00 до 20:00 На вихідних з 10:00 до 17:00 (замовлення on-line)
Замовити дзвінок
Замовити дзвінок
Каталог
Пошук
Корзина
Обране
Каталог
Бренди
Aereco Alfa Laval Aspen Aspira Atmic AUX Ballu Belimo Blauberg Bosch Carrier Cata Celsius Chigo Climaveneta Climtec Cooper&Hunter Daikin Danfoss Dantherm Devi Eberle Electrolux EWT Frapol (Onyx) Frico Genergy Genpower Gree Gucbir Guntner Haier Helios Hisense Hitachi Hoapp (Gree) Hutterer&Lechner GmbH Idea Invertek Irmas Jonix Leberg Lennox Lenze Lessar LG Lufberg Maico Master Microdam Midea Mitsubishi Electric Mitsubishi Heavy Mosa MYCOND Neoclima Nibe Nordis O.ERRE Olefini Olmo Ostberg Panasonic Philips RC Group Reventon Rhoss Rosenberg Ruck Sabiana Sakata Salda Sentera Siemens Soler&Palau Systemair Terneo Thermoscreens Tion Toshiba Tosot Trane Trotec UVDI Vaillant Ventoxx Vortice Vts Weger Wito York Zanussi Вентс Прана Тепломаш Термия
Блог
5 лютого
7911
Ventbazar

Якість внутрішнього повітря в літаках

Зміст
Якість внутрішнього повітря в літаках
Поділитись
Facebook
Поділитись
Facebook

Якість внутрішнього повітря в літаках

Заощаджуючи час, все більше людей сьогодні відмовляються від наземного транспорту та користуються авіаперельотами. Якість та чистота повітря в салоні літаків мало хвилює випадкових пасажирів, зате це питання є дуже важливим для постійних клієнтів авіакомпаній та мандрівників із маленькими дітьми. Як організована система вентиляції вище за хмари? Як боротися з низьким рівнем вологості повітря під час польоту та зробити свій політ максимально комфортним? Відповіді ці питання розглянемо далі у статті.

Циркуляція та чистота повітря в літаку

повітря в літаку

  • Конструкція будь-якого літака передбачає наявність спеціальних повітрозабірників, які повинні забезпечувати циркуляцію свіжого повітря під час польоту та кондиціювання салону.
  • Кожен пасажир має право поцікавитися в екіпажу, чи працюватимуть повітрозабірники.
  • Усі сучасні літаки оснащені системою кондиціювання.
  • До 1970-х років якість повітря в літаках практично нікого не цікавило, тому пасажири часто підхоплювали найнебезпечніші віруси та хвороби.

Як у літаку відбувається процес повітрообміну?


Повітря, що надійшло в реактивні двигуни літака, за допомогою системи стискається та прогрівається. Потім він подається до салону літака зверху. Одна частина цього повітря залишається в салоні, інша частина мимоволі йде крізь підлогу. При функціонуванні такої системи повітря в літаку могло б мати хороші характеристики, але з метою економії палива авіакомпанії використовують систему вентиляції та кондиціювання частково. Тому повітря в літаку часто рухається по колу, причому оновлення повітря відбуваються досить рідко або не відбуваються зовсім.

Велика кількість людей у невеликому приміщенні виробляє різноманітні бактерії, пил та інші мікроорганізми, які за слабкого рівня вентиляції стають небезпечними для здоров'я. На одного пасажира економ-класу виділяється дуже мізерний обсяг - 0,225 м. куб. повітря за хвилину. Пасажирам першого класу отримують більшу порцію – приблизно 1, 7 м. куб.

Все ж таки позитивні кроки з боку авіаперевізників є. Чистота повітря у літаках піднялася на новий рівень після заборони куріння на борту. Деякі авіакомпанії навіть встановили спеціальні повітряні фільтри, що видаляють вільні частинки.


Вологість повітря на борту


качество воздуха в самолетах Повітря в літаках настільки сухе, що це відчуває практично кожен пасажир без застосування спеціальних вимірювальних приладів. Середнє значення вологості повітря у літаку становить приблизно 20%, тоді як для комфортного самопочуття людини потрібно 50%. Прямого ризику для здоров'я та життя людини низька відносна вологість не завдасть, але точно створить дискомфортні відчуття у вигляді сухої шкіри, неприємного сверблячки та специфічного стану очей.

Щоб компенсувати втрати вологи під час польоту, рекомендується вживати більше рідини у вигляді звичайної води або фруктових соків. Захоплюватися чаєм, кава не варто, адже ці напої сприятимуть втратам рідини. На шкіру обличчя, рук можна нанести невелику кількість зволожуючого крему.

Чому ми?

9 років досвіду в сфері ОВіК

Працюємо на принципах «win-win»

Регулярно проходимо тренінги і вкладаємо отриманий досвід у кожен проект

З нами вибір обладнання – зручний, вигідний, швидкий

Більш 400 реалізованих об'єктів

Ми створюємо мікроклімат, який подобається людям

Сертифікати і ліцензії
Дозвіл на роботи Будівельна ліцензія Офіційний дилер бренду Daikin Офіційні партнери бренду Solerpalau Офіційні партнери бренду Gree Сертифікат ВентСервіс

Міста в яких ми працюємо

  1. Київ
  2. Вінниця
  3. Кіровоград
  4. Львів
  5. Харків
  6. Полтава
  7. Сумми
  8. Дніпропетровськ
  9. Івано-Франківськ
  10. Запоріжжя
  11. Миколаїв
  12. Одеса
  13. Чернігів
  14. Чернівці
  15. Житомир
  16. Тернопіль
  17. Луцьк
  18. Рівно
  19. Хмельницький
  20. Мукачево
  21. Ужгород
У вас залишились запитання?
Замовте безкоштовно: консультацію, проектне рішення, розрахунок вартості
Надіслати
Вам була корисна ця стаття?
Так
Ні
Потрібна консультація спеціаліста?
Зв'яжіться з нами, наш спеціаліст відповість на ваші запитання
Замовити дзвінок
Ми хочемо проконсультувати вас
Обов'язкове поле
Обов'язкове поле

Підписатися на розсилку

Допомога
Допомога
Об'єкти
Рубрики
Послуги